reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

A ja mam pytanie do mam które już maja dzieci . Jak sobie radzicie z maluchami które chcą siadać na Waszym brzuchu i skakać i opierać się łokciem i Bóg wie co jeszcze ?
 
reklama
A ja mam pytanie do mam które już maja dzieci . Jak sobie radzicie z maluchami które chcą siadać na Waszym brzuchu i skakać i opierać się łokciem i Bóg wie co jeszcze ?

Ja tłumacze, ze teraz w brzuszku jest dzidziuś i musi uważać bardziej. Problem był na początek z braniem na ręce ale mam 5l wiec łatwo mu było wyjaśnić :)
 
A ja mam pytanie do mam które już maja dzieci . Jak sobie radzicie z maluchami które chcą siadać na Waszym brzuchu i skakać i opierać się łokciem i Bóg wie co jeszcze ?
Moja córka uwielbia skakać mi po brzuchu. Ale jest za mała by zrozumieć ze teraz nie może. Mówię jej zatem jest dzidzia to nawet głaska brzuszek ale za chwilę znów chce skakać. Trzeba poprostu uważać. Dopiero bedxie miec teraz roczek. A Ty duże masz dzieci / dziecko ?
 
Mojemu biednemu zawsze kazali tą pepowine obciąć i biedny zdezorientowany w tym porodowym szoku zawsze ciał [emoji12]

Ja tam jeszcze o porodzie nie myślę, być może grozi mi nawet domowy więc narazie to daleka przyszłość dla mnie [emoji6] tak jak wózki itp
Dla mnie również. Narazie obmyslam plan jak wszystkich poinformować o ciaxy i żeby nikt nie zszedł na zawał. He he .
 
Hej, co prawda jestem mama lutowa, koniec lutego, więc to prawie marzec ;), ale czasami was podczytuje, mam nadzieję, ze nie macie nic przeciwko. W każdym razie chciałam tylko powiedzieć, ze ja tez byłam na pierwszym usg w 6t3d i tez nie było nic widać. I moj pęcherzyk tez były duży, 26 mm. Ja mam długie cykle, wiec lekarz w ogóle nie kazał się martwić,bo ciaza byla młodsza. A teraz dzidziuś ma 26 mm i rośnie. Moze poczekaj jeszcze z dwa tygodnie? Moze akurat sie pojawi.
Też bym z tydzień poczekala . Za szybko lekarz skazał tą ciążę na straty
 
Chyba byłabym się stanąć [emoji23][emoji23] niech mąż najpierw wypróbuje [emoji1787]
Wole mu nie podsuwac takiego pomyslu, bo jeszcze to zrobi i bedzie musial drugi raz jechac do ikei :)
Dziewczyny No i u mnie puste jajo płodowe :( Kompeltnie nie wiem co teraz, wiec jak ktoś mógłby mi powiedzieć jak wyglada zabieg czy jest się czego bać to byłabym wdzięczna
Dziwne, ze lekarz tak wczesnie wyrokuje. Tak jak dziewczyny radza, tez poczekalabym jeszcze jakies 2 tygodnie i dopiero wtedy zobaczyla czy cos sie zmienilo. Badz dobrej mysli!
A ja mam pytanie do mam które już maja dzieci . Jak sobie radzicie z maluchami które chcą siadać na Waszym brzuchu i skakać i opierać się łokciem i Bóg wie co jeszcze ?
Moj 2.5 latek caly czas kolo mnie skacze i wbija mi lokcie w zebra. Staram sie mu tlumaczyc, ze w srodku jest dzidzius i ze to boli. Rozumie i przestaje, ale za 5 minut zapomina i znowu jest to samo. Dlatego podpinam sie do pytania o zlota rade.
 
Wreszcie nadrobilam wszystkie posty. Strasznie dużo tu się działo przez te 2 tyg.
Strasznie współczuję tym którym się nie udalo i trzymam kciuki za pozostałe mamy.
Też miałam poronienie w 10 tyg w styczniu ale mam nadzieję że teraz będzie dobrze.
My na razie też tylko przytulasy i nic więcej bo boję się.
Dziewczyny tak piszecie o tsh, mi wyszło chyba 2,3 i położna nic nie mowila, mieściłam się w widelkach bo chyba górna granica jest 5,5. Powinnam udać się do endokrynologa czy jeszcze jakieś dodatkowe badania zrobić?
Mam córeczkę, 2 latka skończyła tydz temu, też lubi na mnie wchodzic, nie rozumie jeszcze ze nie wolno. Wymyslam wtedy jakieś inne zabawy albo jak już widzę że idzie do mnie to wstaje i czymś ja zagadkę. Nie nosze jej juz wcale na rękach, lekarz zalecił mi oszczędzac się więc jak tylko mam okazję to leżę. W poprzedniej ciąży szyjka zaczęła mi się skracac w 6 mies, musiałam cały czas leżeć aż na koniec rwa kulszowa mnie złapała jak zaczęłam chodzić bliżej terminu porodu. Wtedy mogłam sobie pozwolić ale teraz nie Wyobrażam sobie jakbym miała funkcjonowac więc za wczasu oszczędzam się.
 
Moja córka uwielbia skakać mi po brzuchu. Ale jest za mała by zrozumieć ze teraz nie może. Mówię jej zatem jest dzidzia to nawet głaska brzuszek ale za chwilę znów chce skakać. Trzeba poprostu uważać. Dopiero bedxie miec teraz roczek. A Ty duże masz dzieci / dziecko ?
Ja mam 6-cio latkę i ona rozumie i ogólnie jest bardzo podekscytowana nowa dzidzia . Ale mam tez 2,5 rocznego chłopca . I on pamięta przez 30 sekund a potem zapomina a ze jest bardzo ruchliwym dzieckiem i uwielbia tulaki to co chwilkę muszę mu przypominać . Smutno tylko mi czasem bo widzę ze on tęskni za naszym wygłupianiem się a chyba jednak nie do końca rozumie co się wydarza
 
reklama
Ja jakoś jeszcze nie mówiłam chłopakom no bo jakby coś czasem jednak nie wyszło to jak im wytlumacze. Oboje są już kumaci 5 i 7 lat, poza tym pracuje w szkole do której chodzą a to wioska i obawiam się że by od razu wszystko rozgadali [emoji12]

Zaczęłam dzień od przytulania toalety super. Mam nadzieję że to tylko z głodu bo dłużej pospalam, jutro wracam do pracy po urlopie...
 
Do góry