reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
A co z zabobonem że nie powinno się kupować nic dla dziciusia do 6 miesiąca? Slyszalyscie o tym?
A co ma być z tym zabobonem? Dla mnie jest tak samo glupi jak cala reszta. Od tego czy cos kupisz czy nie nie zalezy zdrowie dziecka.
Jesli ktos ma zagrożona ciąże, to może sie wstrzymać z kupowaniem, bo potem może byc cieżko patrząc na te rzeczy. Mi było smutno jak przechodziłam między półkami z ciuszkami dla maluszków. Teraz czekam, aż plamienia sie skonczą i jaka bedzie płeć. I to wyznacza dla mnie czas kupowania, a nie jakieś przesądy.
 
A czy jest tutaj mamusia, ktora nie bedzie chciala poznac plci dziecka przed porodem? Sama sie nad tym zastanawiam, tylko ze maz chce sie dowiedziec przed. Chyba nie moglabym zyc ze swiadomoscia, ze on wie a ja nie :)
 
Dziewczyny, tak mi smutno, że nie pojadę z moimi na wczasy[emoji24] pierwszy raz pojadą beze mmie. Jakos mi dziwnie, ale nie chcę ryzykować, a nie chce, zeby dzieciaki całe lato w domu przesiedziały, więc jada z tatą same.
 
A czy jest tutaj mamusia, ktora nie bedzie chciala poznac plci dziecka przed porodem? Sama sie nad tym zastanawiam, tylko ze maz chce sie dowiedziec przed. Chyba nie moglabym zyc ze swiadomoscia, ze on wie a ja nie :)
To chyba by było trudne, pewnie by sie i tak wydało. Ja chce wiedzieć, zawsze z niecierpliwoscią czekam na ten moment[emoji4]
 
Jestem na zwolnieni z powodu plamień, do tego mam zwolnienie z 1, czyli że lezec. Chociaz dziwnie, bo lekarz mowil, ze bede mogla na krotki spacer wyjsc ja przejda te plamienia. A mi wystawili takie zwolnienie[emoji2368]
A to nie wiem ja się nie znam na zwolnieniach z Polski. Ja mam zwolnienie 2 tydzień teraz ale wszystko robię normalnie to samo tylko do pracy nie chodzę.
 
Dziewczyny, tak mi smutno, że nie pojadę z moimi na wczasy[emoji24] pierwszy raz pojadą beze mmie. Jakos mi dziwnie, ale nie chcę ryzykować, a nie chce, zeby dzieciaki całe lato w domu przesiedziały, więc jada z tatą same.
Odpoczniesz sobie w domku, może nie będzie tak źle. Na dlugo jadą?
 
reklama
Do góry