reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Jest klinika w Oslo, to jest dla mnie 8h jazdy, a ja po 4 czułam się paskudnie, taka dama wizya w Oslo kosztowałaby mnie razem z usg ponad 1tys zł...
f2w3gov37znp1hsr.png
Omg że Ci się chciało jechać 4 godziny drogi?? Nie masz nic bliżej? Już na każdą wizytę będziesz tak daleko jeździć? Czy to jednorazowy wyskok? No niestety ceny wizyt są adekwatne do zarobków tam.
Hej, ja brałam Glucophage 750xr i słyszałam, ze w ciąży się nie powinno brać. W poniedziałek wzięłam ostatnia tabletke i odstawiłam, a w pon mam wizytę u endokrynolog.
No właśnie ja przed moja pierwsza ciaza brałam Glucophage na pco i w ciazy kontynuowałam. A teraz go nie brałam i lekarz powiedział że skoro przed ciaza go nie brałam to teraz już nie zacznę go brać. I tak się zastanawiam czy utrzymał ciążę bez tych tabsow
 
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. Jestem obecnie w 6t3d ciąży. Mam pytanie do przyszłych mam zmagających się z niskim progesteronem. Otóż wczoraj badałam kontrolnie progesteron ponieważ lekarz przepisał mi duphaston 2x2 w 5 tygodniu po lekkich różowych płomieniach. Od tego czasu nie plamie ale martwi mnie poziom progesteronu który plasuje się na poziomie 16,1 ng/mL. Czy to nie za mało? W poniedziałek mam kolejną wizytę, czy mam poprosić o większą dawkę? Maleństwo rośnie, w sobotę miało już 0,41 cm. Serduszko bije od 5 tygodnia (potwierdzone usg w 5tyg). Nie chce się martwić ale ten progesteron nie daje mi od wczoraj spokoju... pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:
A mi się wydaje że chyba mam starsza ciążę już mam spory brzuszek z boku to już widać sporo... Być może mi nabrało po pozostałościach po ciąży z córką tak się wypełnił


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
Omg że Ci się chciało jechać 4 godziny drogi?? Nie masz nic bliżej? Już na każdą wizytę będziesz tak daleko jeździć? Czy to jednorazowy wyskok? No niestety ceny wizyt są adekwatne do zarobków tam.

No właśnie ja przed moja pierwsza ciaza brałam Glucophage na pco i w ciazy kontynuowałam. A teraz go nie brałam i lekarz powiedział że skoro przed ciaza go nie brałam to teraz już nie zacznę go brać. I tak się zastanawiam czy utrzymał ciążę bez tych tabsow
Mam jedną klinikę bliżej 2h drogi ale kobieta wykonująca usg jest na wakacjach wróci po połowie sierpnia, a ja potrzebowałam przed 10 sierpnia bo wtedy zjeżdżamy do Polski l. 2tys km nie wiem jak wytrzymam. Później będę miała już przez szpital prowadzone od października po 18 tyg, ale tam też mam każdy 2h ;) więc jest szansa że jeżeli szybko się zacznie akcja porodówa to transport helikopterem ;)
f2w3gov37znp1hsr.png
 
Ja czekam na wizytę bo już w końcu nie wiem wypada albo 4 tydzień albo już 5 tydzień... Nie mam pojęcia już ale brzuszek mam już spory :)


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
Robię szpinak :) wiecie co u mnie to albo będzie 4 5 lub 6 tydzień teraz to na wizycie mniej więcej 7 8 tydzień już sama nie wiem bo albo będzie liczył od 20 czerwca lub 24 czerwca bo w tych dniach miałam plamienia


To termin i tak wypada 25-30marca 2020
f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
reklama
Do góry