reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Oj nie tylko ty masz ochotę na piwko ja mam jeszcze gorzej bo bym i piwko wypila i papierosa do tego piwka [emoji25]... A tak to chodzę i myślę tylko co by zjeść
Zobacz załącznik 1001862

f2w390bvgn194jcu.png
 
reklama
Bo wy na to złe patrzycie ;) tu nie chodzi o to, ze jeśli ktoś wymiotuje to tylko wtedy ciąża jest zdrowa :) bo masa ciąż gdzie kobiety nie wymiotują tez jest zdrowa. Chodzi o to, ze wymioty są dobrym omenem w ciąży. Tylko tyle. Później Ci poszukam linku do tego artykułu gdzie piszą o tych badaniach.
Nie wiem jak wymiotowanie może być dobrym znakiem. Dobrym znakiem może być np powiększenie piersi, czy też polepszenie lub pogorszenie cery czy też włosów itd. Bo to świadczy o zmianach hormonalnych.mozesz nawet nie odczuwać tych zmian ale one i tak są. Wymioty są jednym z wielu symptomów ciąży ale czy dobre to nie wiem bo dzięki temu pozbywasz się cennych witamin i ogólnie gorzej się czujesz
 
Ostatnia edycja:
Cholera... już nie miałam z dwa dni plamien i teraz poszłam siku a tam na papierze sporo krwi... :/ no załamka po prostu :(:(:( jak jutro tak będzie to jadę do lekarza. Cholera dlaczego?!? ;(;(;( nie dość, ze w ciąże nie mogę zajść to jak jestem już to ciagle coś... mam nadzieje, ze wszystko będzie ok, ale zaś będę się martwić :/
 
Cholera... już nie miałam z dwa dni plamien i teraz poszłam siku a tam na papierze sporo krwi... :/ no załamka po prostu :(:(:( jak jutro tak będzie to jadę do lekarza. Cholera dlaczego?!? ;(;(;( nie dość, ze w ciąże nie mogę zajść to jak jestem już to ciagle coś... mam nadzieje, ze wszystko będzie ok, ale zaś będę się martwić :/
Ojej. Trzymam kciuki żeby wszystko dobrze było. Przypomnij mi u Ciebie już serduszko jest?
 
To swieza krew? Noe czekalabym do jutra ;(...
Cholera... już nie miałam z dwa dni plamien i teraz poszłam siku a tam na papierze sporo krwi... :/ no załamka po prostu :(:(:( jak jutro tak będzie to jadę do lekarza. Cholera dlaczego?!? ;(;(;( nie dość, ze w ciąże nie mogę zajść to jak jestem już to ciagle coś... mam nadzieje, ze wszystko będzie ok, ale zaś będę się martwić :/
 
W pierwszej ciąży ani razu nie wymiotowałam oprócz tego że brzuszek rósł to zero jakich kolwiek objawów do końca biegałem można powiedzieć mam nadzieję że ta ciąża będzie też tek wyglondac
Nie prawda, ja tylko pisze jak ja sobie z tym poradziłam. A badania naukowe takie są poczytam o tym. To nie moj wymysł tylko zdanie lekarzy. Nikt nie napisał, ze jeśli ktoś nie ma mdłości to ciąży coś zagraża. Czytaj ze zrozumieniem. Mowa jest o tym ze jeśli one są to sugerują zdrowa ciąże tylko tyle. Jedno nie wyklucza drugiego. A jeśli ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem to już nie moja wina
 
Cholera... już nie miałam z dwa dni plamien i teraz poszłam siku a tam na papierze sporo krwi... :/ no załamka po prostu :(:(:( jak jutro tak będzie to jadę do lekarza. Cholera dlaczego?!? ;(;(;( nie dość, ze w ciąże nie mogę zajść to jak jestem już to ciagle coś... mam nadzieje, ze wszystko będzie ok, ale zaś będę się martwić :/
Może lepiej od razu jechać na IP? Ja bym tak zrobila

f2w390bvgn194jcu.png
 
reklama
Do góry