reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Nie prawda, ja tylko pisze jak ja sobie z tym poradziłam. A badania naukowe takie są poczytam o tym. To nie moj wymysł tylko zdanie lekarzy. Nikt nie napisał, ze jeśli ktoś nie ma mdłości to ciąży coś zagraża. Czytaj ze zrozumieniem. Mowa jest o tym ze jeśli one są to sugerują zdrowa ciąże tylko tyle. Jedno nie wyklucza drugiego. A jeśli ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem to już nie moja wina
Pierwsze słyszę o takich badaniach, możesz podać jakieś odnosnoki do tych badań?
Ja nie wymiotuje i moja ciąża prawidłowo się rozwija , moja siostra tez nie wymiotowala i ma zdrowe dziecko
f2w390bvgn194jcu.png
 
reklama
Ale mam doła.. ta ciaza tak się różni od poprzedniej.. wcześniej tryskałam energia, cieszyłam się z każdego dnia w ciąży, nie przeszkadzał mi fakt,że ciąża mnie ogranicza a teraz dramat. Moje dni polegają na spaniu, leżeniu i zamartwianiu się. Czuje się taka ograniczona. Z pogody nie mogę nawet skorzystać,bo ciągle śpię.. nie potrafię się cieszyć z niczego. Brrrrrr
 
Pierwsze słyszę o takich badaniach, możesz podać jakieś odnosnoki do tych badań?
Ja nie wymiotuje i moja ciąża prawidłowo się rozwija , moja siostra tez nie wymiotowala i ma zdrowe dziecko
f2w390bvgn194jcu.png

Bo wy na to złe patrzycie ;) tu nie chodzi o to, ze jeśli ktoś wymiotuje to tylko wtedy ciąża jest zdrowa :) bo masa ciąż gdzie kobiety nie wymiotują tez jest zdrowa. Chodzi o to, ze wymioty są dobrym omenem w ciąży. Tylko tyle. Później Ci poszukam linku do tego artykułu gdzie piszą o tych badaniach.
 
Kochane gratuluję cieszę się że z maleństwami wszystko dobrze. Ja też wyczekuje wizyty niecierpliwie..


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
Troszeczkę nie rozumiecie dziewczyny co Anita napisała. Ja tez nie miałam w poprzedniej ciąży wymiotów i ciąża ok także nie martwcie się niczym [emoji6]
@polola wiesz ja tez czuje się podobnie do Ciebie jakiś dołek mnie dopadł i ciagle zamulona chodzę i taki smutek czuje ale nie wiem czym on jest spowodowany. Chyba trzeba przeczekać aż hormony się jako tako unormują [emoji23]
 
Ale mam doła.. ta ciaza tak się różni od poprzedniej.. wcześniej tryskałam energia, cieszyłam się z każdego dnia w ciąży, nie przeszkadzał mi fakt,że ciąża mnie ogranicza a teraz dramat. Moje dni polegają na spaniu, leżeniu i zamartwianiu się. Czuje się taka ograniczona. Z pogody nie mogę nawet skorzystać,bo ciągle śpię.. nie potrafię się cieszyć z niczego. Brrrrrr
Doskonale Cie rozumiem, bo mam identycznie... kładę się spać o 23... budzę najpierw na tabletkę na tarczycę, przysypiam... później budzę się na Acard... przysypiam, a potem na Duphaston... i leżakuje do 14... nie mam siły zwlec się z łóżka... ale jeśli tak ma być to niech tak będzie, tylko niech się wszystko dobrze rozwija...
 
Ja dzisiaj prawie się popłakałam jak oglądałam wiadomości i mowili ze ludzie porzucaja psy jak jadą na wakacje.
Przed chwila zjadłam sama 1/4 arbuza.
Co chwile jem i często chce mi się płakać, pół dnia śpię.
W dodatku czeka mnie przeprowadzka i pakowanie kartonów jest mega męczące. Pakuje 1 karton i odpoczywam i tak w kółko
f2w390bvgn194jcu.png
 
Dobrze,że to "normalne". Oby to długo nie trwało,bo chyba w depresję wpadnę. A jaka mam ochotę na zimne piwo wieczorem. [emoji31]
 
reklama
Ja już po I jest super ;) mój Kropek ma 15mm I bije serduszko ;) wiek ciąży według usg to 8+3 jestem dużo spokojniejsza super ;) niby powiedział że najwięcej zagrożeń do 9 tygodnia ale już jestem zrelaksowana, czyli te bóle itd to przez to że pracuje fizycznie, ale już widziałam rączki i nóżki ;) wrzucę wam zdjęcie jak dopafne telefon męża. Bo ma zdjęcie on na telefonie.
f2w3gov37znp1hsr.png
Jestem szczęśliwa [emoji846] serduszko pięknie bije - puściła mi dosłownie na sekundę [emoji846] dzidzia ma 1cm, termin nadal na 7 marca. Kolejna wizyta 01.08 bo wyjeżdżamy na wczasy i pani doktor chce mnie mieć na oku [emoji846] dostałam tez luteinę profilaktycznie [emoji846]
Tak się bałam [emoji7][emoji7][emoji7] zaraz wam zdjęcie wrzucę
Super, gratulacje dziewczyny [emoji173]
 
Do góry