reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Tylko, ze Ty maszładny pryrost procentowy bo az 173%, a ja tylko 93... :(

Twój średni dwudniowy przyrost hormonu beta HCG to 71 mlU/ml (173.1%).
Beta HCG powinien zwiększać się mniej więcej o 66% co 48h.
Read more at Link do: Kalkulator beta HCG | Plodnosc.pl
Dziewczyny a jak to jest z przedluzaniem paznokci metoda zelowa??mozna?? Zapomnialam wczoraj zapytac.. i w sumie bym olala temat ale chcemy jeszcze zrobic sesje poslubna.bo w zeszlym roku nie zdazylismy a moje pazury wolala o pomste do nieba.. i na fotkach kiepsko by to wygladalo. No chyba ze nie mozna to sobie daruje :) wiem ze hybryde mozna ale zele??
Można żel i hybryde

f2w390bvgn194jcu.png
 
reklama
Kochane a wy wszystkie robilyscie testy i betę czy same testy i potem wizyta?? Ja nie robiłam bety jak myślicie zrobić jak tylko dojadę do Polski???




f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png

Ja robiłam 1 test dla męża na pamiątkę i miałam już 2 wizyty a 1 USG dopiero w 12tc i prenatalne ale to dopiero pod koniec sierpnia
 
Mówi że wszystko dobrze tylko czy to normalne że jeszcze nie ma zarodka
Spokojnie zarodek różnie się pojawia, wszystko zależy kiedy było poczęcie a tego dokładnie nie wiemy więc te tygodnie są tylko teoretyczne cierpliwości ;-) ;)
Ja się dowiem co i jak u mojego malucha dopiero za 5 tygodni :-) :)
 
Ja od kilku dni też mam duże mdłości.. Dziewczyny a co myślicie o piciu kawy? 1 dziennie niby nie szkodzi, ale zastanawiam się czy przez to nie wchłaniają się gorzej witaminy itd? Ja chciałam już nie pić, ale bez kawy w pracy zasypiam na stojąco :)
 
reklama
Do góry