reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

U mnie już wszyscy wiedza bo wieczorem się nie da tego ukryć ;/

No właśnie u mnie tylko rodzice i męża siostry i rodzice...


Jak czułam te bóle to chociaż widziałam że jestem w teraz od 3 dni pełna energi i wogole nie czuje rano brzuch płaski wstaje taka rozkojarzona...
 
reklama
Kochane a wy wszystkie robilyscie testy i betę czy same testy i potem wizyta?? Ja nie robiłam bety jak myślicie zrobić jak tylko dojadę do Polski???




f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
Nigdy bety nie robiłam. Cierpliwie czekałam na wizytę . Po co się stresować ;-)
 
ja z synkiem miałąm termin na 1 listopada i byłam na początku listy na tym forum, ale synkowi się nie spieszyło i 8 się urodził. sporo mam porodziło wtedy w paźdźierniku, troszkę szybciej, więc zapewne część z nas będzie w lutym rodzić:)
Pamiętam jak właśnie na grupie czerwcowej od połowy Maja zaczęły się wysypywac porody [emoji1787] codziennie jedna lub dwie na porodowke jechały, już nie mogę się doczekać jak to będzie tutaj [emoji16]
 
Ja chciałabym rodzic naturalnie jestem już po cc po laparoskopii pod narkoza źle znioslam... Wybudzic mnie nie mogli... Zobaczymy co lekarz zadecyduje. Oby dla maluszka jak najlepiej

f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
Ja sie zawsze odkad pamietam balam porodu na sama mysl wszystko mnie bolalo i myslalam ze cesarka lepsza ale teraz nir wiem juz sama
 
reklama
Do góry