reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Ja mam dzisiaj o 18.30, pierwsza ale jakis spokojnie się zachowuje. Podejrzewam że stres będę mieć jak wsiade do samochodu.
f2w3gov37znp1hsr.png
Powodzenia na wizycie :-)
 
reklama
To chyba zalezy jak reaguje organizm na hormony w ciazy, moja mama nie miala.zadnych objawow poza rosnacym brzuszkiem, moja babcia tak samo i ja nie mam zadnych mdlosci i wymiotow.. w pierwszej poronionej ciazy tez nie mialam, ale zarodek od.poczatku zle.sie.rozwijaj. Znam wiele dziewczyn, ktore nie mialy mdlosci ani wymiotow i ciaze byly zdrowe i zakonczone.sukcesem :)
Tez czytałam w jakims artykule z tymi wymiotami i mdłościami że lepiej bo znaczy że jest wysokie stężenie hormonów, jedne na to reagują drugie nie ;)
 
Co to rozstępów i elastyczności to na pewno Krem Resibio ujędrniający a teraz jak wrócę to kupię odżywczy bo jest rewelka, co do 1 to po ciąży lepiej, nie widza przeciwwskazań ale wolę dmuchać na zimne
 
Dokładnie wyszły publikacje na ten temat. Ale to nie kwestia, ze jak ktoś tego nie ma to się coś wydarzy, absolutnie. Po prostu jeśli one są to jest to większe prawdopodobieństwo zdrowej ciąży bo wyższe stężenie hormonu. Mnie to podtrzymuje na duchu.
 
Dokładnie wyszły publikacje na ten temat. Ale to nie kwestia, ze jak ktoś tego nie ma to się coś wydarzy, absolutnie. Po prostu jeśli one są to jest to większe prawdopodobieństwo zdrowej ciąży bo wyższe stężenie hormonu. Mnie to podtrzymuje na duchu.
I bardzo dobrze obu tak dalej ;)
f2w3gov37znp1hsr.png
 
reklama
My dotarliśmy do domu [emoji16] udało nam się przed fala upałów, już o 7 rano było 21 stopni ...Boże oby do soboty wytrzymać jakoś [emoji849]
Mąż pojechał do pracy , my na zakupy z córką, na trzy dni mam już na obiad [emoji28], od razu poszłam po nowa receptę i wykupilam tabsy na tarczyce.
Póki co się obijamy i czekam na DHL ma przyjechać w końcu szafka na zabawki z Ikei... ponad tydzień już czekamy [emoji58]

Ja tak właśnie o tym porodzie myślałam, bo z OM termin na 01.03 z USG na 03.03 , ale przy cc napewno zostane mama lutowa, córka też urodziła się też zamiast 14.06 to 08.06
ja z synkiem miałąm termin na 1 listopada i byłam na początku listy na tym forum, ale synkowi się nie spieszyło i 8 się urodził. sporo mam porodziło wtedy w paźdźierniku, troszkę szybciej, więc zapewne część z nas będzie w lutym rodzić:)
 
Do góry