reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Ja byłam na plaży i leżałam jakieś 2h, nie unikam słońca ale obserwowałam jak się czuje czy mi się w głowie nie kręci lub coś.
Dużo się mówi o plamach,które na stałe mogą się pojawić w ciąży podczas opalania. Ale to chyba najbardziej dotyczy twarzy, która i tak smaruję wysokim filtrem.
 
Dużo się mówi o plamach,które na stałe mogą się pojawić w ciąży podczas opalania. Ale to chyba najbardziej dotyczy twarzy, która i tak smaruję wysokim filtrem.
Ja twarz smaruje 50 a cialo 30 ale i tak zawsze, owszem no jak pijesz pojrzywe która jest zalecana, moja kumpela do 8miesiaca obierala u siebie maliny na słońcu i nic się nie działo
 
Mina 2 dni bo mialam wczoraj . Chcialabym poprostu zeby ten lekarz powiedzial wiecej bo wczoraj oprocz ,,pecherzyk umiejscowiony w jamie macicy, brak zarodka'' nie wiem nic. Zero wyjasnien czy to bardzo zle czy jednak jest nadzieja ... a Ty kiedy idziesz?
Ja w piątek ide. Więc tydzień czasu aby się tam rozwinęło serduszko.
 
Z opalaniem to bardziej chodzi o to, ze nie powinno się przegrzewać organizmu w ciąży. Nawet nie powinno się kapać w gorącej wodzie. Szczególnie w pierwszym trymestrze. Ja na pewno bym się nie opalała, szczególnie z tym plamieniem. Chociaż sporo jest nieświadomych kobiet co siedzą godzinami na słońcu.
 
Ja już mam 2 kg na plusie i mówię wam że z boku to już widać i tak mi poszło w biust że hohoo, oby te bóle minęły szybko :)
Straszysz mnie z tymi dodatkowymi kilogramami. Ja chcialam jeszcze zrzucic ze 2 kilo zanim zaczne przybierac na wadze, ale chyba jestem optymistka. Z brzuchem tez chce, zeby sobie poczekal do 12 tygodnia, zanim zdecyduje sie rosnac. Na razie tylko boli mnie biust.
 
reklama
Straszysz mnie z tymi dodatkowymi kilogramami. Ja chcialam jeszcze zrzucic ze 2 kilo zanim zaczne przybierac na wadze, ale chyba jestem optymistka. Z brzuchem tez chce, zeby sobie poczekal do 12 tygodnia, zanim zdecyduje sie rosnac. Na razie tylko boli mnie biust.

Z córką ważyłam 45 kg w dniu cc około 80 kg a jestem niska... Hehe obecną waga 60 kg a rok temu jeszcze 44 kg wywalczyłam ale kto wiedział jak zaczęłam ćwiczyć biegać diety to pach maluszek :) ale będę się kg martwić potem



 
Do góry