reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Cześć dziewczyny, ja się obudziłam z bólem brzucha, takim samym jak przed spaniem, jeszcze do tego miałam tak okropny sen, już druga noc śniło mi się że poronilam... Okropne sny ale podobno czyta się na odwrót...
f2w3gov37znp1hsr.png
Może spróbuj wziąć właśnie nospe i magnez. Ból na początku ciąży ponoć normalny. Tylko zależy z jakim natężeniem.
 
reklama
Kochane melduje się po usg.
6tc + 2dni
Maly kropek ma 4.7 mm i pulsujace serducho.
Dostalam profilaktycznie duphaston i acard ze wzgledu na wczesniejsze poronienie.
Odetchnelam, moge spac spokojnie :)
Beta z dzisiaj 23468, progesteron 23
Super, ja też miałam wczoraj wizytę i widziałam serduszko❤️
 
A ja coraz gorzej sypiam, budzę się po 30 razy, kręcę itp... mój mąż przeze mnie ma podobnie. A 5:40 pobudka do pracy... ledwo żywa jestem, nie mam siły, a tu jeszcze cały dzień pracy przede mną. Ehhh dzisiaj mam wizytę kontrolna przez to plamienie to chyba wezmę L4 na te dwa dni, bo nie daje rady... a przyszłytydzien urlop wzięłam i jak wrócę to chyba powiem leaderce o ciąży.
f2w3rjjghb3ibrut.png
Ja tak samo. Jak zasnę już w końcu o 1 w nocy to budzę się 4-5 i po spaniu.. a o 5.50 z łóżka wstaję.
 
Muszę też dzidiaj przetrwać dwa dni w pracy, później mam wolne dwa dni, sobota i niedziela pracuje i poniedziałek ale za to w poniedziałek 20.30 usg, nie mogę się doczekać.
 
A właśnie bierzecie jakieś witaminki na początku już ciazy? Ja byłam w aptece wczoraj i kupiłam sobie femibion 1
 
reklama
Do góry