reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Ja też palilam ale udało mi się rzucić przed pierwszą ciążą. Po porodzie sobie kupiłam kilka paczek ale potem wpadłam na świetny pomysł i poszłam wybielic zęby więc kupę kasy na to poszlo to juz szkoda bylo znow palic co by nie mieć znów żółtych zębów. Więc da się rzucić tylko trzeba mieć mocną motywację. Ja bym sobie nie wybaczyla jakby dziecko było chore przez moja głupotę.
 
reklama
Jutro mam pierwszą wizytę. Miałam iść za tydzień ale gin napisał bym przyszła już teraz bo może da coś na podtrzymanie. 6 miesięcy staraliśmy się o tą ciążę to lepiej dmuchać na zimne. Termin ok 18.03 :-)

Ja tez na 18 mam termin z OM, my staraliśmy się osiem miesięcy :)
Ja byłam na jednej wizycie u gina w 3 tc i tylko badania z krwi kazał zrobić i czekać na usg, zastanawiałam się czy nie iść jeszcZe do innej ale niechce już kombinować, daj znać jutro ciekawa jestem :)
 
T
Taaak możecie mnie oceniać ale ja nadal podpalam bo nie umiem odstawić :(:(:(
Jedne dadzą odrazu drogie nie, nikt Cię nie potępia. Pomysł tylko czy będziesz w stanie popatrzeć w oczy dziecku jak coś sie stanie, może nie przez fajki ale będziesz sama sobie wyrzucać, pomysł o dziecku. Mój mąż miał całe życie pociąg do fajek, podpalal od małego, jak tylko zobaczył cygara, a zaczął palić praktycznie mając 10 lat, nie mógł przestac, obwinia że to przez to że matka paliła w ciąży bo siostra tak nie ma a matka z siostrą nie paliła, 9lat z nim włączyłam z paleniem, nie raz 8moesiecy nie palił, nie pali już od grudnia za robiłam mu ze względu że wiedziałam że za niedługo będziemy się starać o dziecko i czy chce takie same później mieć wyrzuty, jest zdrowy ma coś tylko z nerwem oka że nie widzi dokładnie na jedno, ale nie wiadomo czy od tego. Pomysł w przód zanim po następne siegniesz.
Ja miałam problem z prosecco dziewczyny postawiły przedemna, i taka miałam ochotę, gorąco itd ale sobie pomyślałam że tak jedno nie powinno zaszkodzić, ale nawet jak coś by się stało obwinilabym właśnie ten kieliszek, nie warto.
 
U mnie było tak:
05.07 0.2
08.07 34
16.07 754

Ostatnia @ też 11.06 :-) U mnie pisze że przyrost prawie 200% Na pewno wszystko jest ok nie stresuj się niepotrzebnie.

O :)) super

Między 8 a 16 miałaś przyrost Ok 117%.
No to mnie uspokoilyscie :)))
Kiedy pierwsze usg?
 
No to faktycznie pięknie. Wysoki przyrost [emoji255][emoji173]️
Dziękuję! Już się nie mogę doczekać tej wizyty. Ale mam też dobra wiadomość bo została u mnie wyleczona bolerioza która zarazilam się w pierwszej ciąży. Dziś miałam wizytę u specjalisty i teraz mogę spać spokojnie.
 
Kochane melduje się po usg.
6tc + 2dni
Maly kropek ma 4.7 mm i pulsujace serducho.
Dostalam profilaktycznie duphaston i acard ze wzgledu na wczesniejsze poronienie.
Odetchnelam, moge spac spokojnie :)
Beta z dzisiaj 23468, progesteron 23
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry