reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Nie jesteś sama, ja 11 mam dopiero wizytę u położnej i nie wiem co mi powie zobaczymy, ale z tego co wiem wagę sprawdza obwody i nic więcej, a później dopiero wizyta 12.08 w Polsce... Jestem pozytywnie nastawiona, kurcze gdyby to była pozamaciczna lub cokolwiek to by były objawy, a tak to relaksować się i nie stresować, choć gdyby ktoś mi dał maszynę do przenoszenia w czasie już bym była w 30tygodniu z zdrowym dzidziusiem ;) aż dziwne a zawsze chciałam się przenosić w tył ;)
f2w3gov37znp1hsr.png

A jakie są objawy pozamacicznej ?
 
reklama
Ja też całe zycie regularnie co 29 dni jak w zegarku, zawsze okres dostawalam w nocy a ostatnie trzy cykle mialam 25.. pozniej 33 a potem 27 dni.. takze mimo mojego wielkiego zdziwienia moga jednak byf odstepstwa. Wystarczy wiekszy stres.. i wielka chec bycia mama.. organizm wariuje.

Wszystko możliwe ale to by była wpadka małżeńska, teraz jak mi się spóźnia to nawet już się nastawiłam ze mogę być :)
 
Ja wczoraj dokonałam tak jakby pierwszego zakupu, sąsiadka chciała wyrzucić nowe łóżeczko dla dziecka użyte z 3 razy bo nie mieli miejsca żeby wstawić w sypialni, to powiedzialam jej ze jestem I jak może nie wyrzucać to ja przyjmę ;) nie za wcześnie? A z resztą pomaga to pozytywnie myśleć że będzie ok ;)
f2w3gov37znp1hsr.png
 
Ja wczoraj dokonałam tak jakby pierwszego zakupu, sąsiadka chciała wyrzucić nowe łóżeczko dla dziecka użyte z 3 razy bo nie mieli miejsca żeby wstawić w sypialni, to powiedzialam jej ze jestem I jak może nie wyrzucać to ja przyjmę ;) nie za wcześnie? A z resztą pomaga to pozytywnie myśleć że będzie ok ;)
f2w3gov37znp1hsr.png
Ja już mam łóżeczko i fotelik samochodowy bo mam siostrę 2 letnia :) lepiej mieć a jak była okazja :) reszty narazie nie kupuje :)
 
reklama
Do góry