reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Ile to kobiety muszą wycierpiec żeby mieć maluszka. A potem takie nastolatki napyskuja nam że się na niczym nie znamy :)
Haha [emoji16] może nie bedzie tak źle[emoji13] ja zawsze staram się wysłuchać mojej córki, nigdy nie mówię nie bo nie. A jak na coś się nie zgadzam to tłumaczę jej, dlaczego i jak ja to widzę. Ale owszem czasem mi powie do słuchu. Ale ona jest nerwowa i zawsze daję jej czas na przemyślenie i to działa[emoji16]
 
reklama
Haha [emoji16] może nie bedzie tak źle[emoji13] ja zawsze staram się wysłuchać mojej córki, nigdy nie mówię nie bo nie. A jak na coś się nie zgadzam to tłumaczę jej, dlaczego i jak ja to widzę. Ale owszem czasem mi powie do słuchu. Ale ona jest nerwowa i zawsze daję jej czas na przemyślenie i to działa[emoji16]
Ja tez jestem nerwus i co moja mama musiała się że mną nadenerwowac haha :D
 
Hej dziewczyny
Dzisiaj zrobiłam test i wyszedł negatywny, ale czuję że jakaś fasolka się we mnie rozwija, miesiączka spóźnia mi się 4 dzień, wcześniej pobolewał mnie lewy jajnik lekkie mdłości a z testu nic nie wyszlo
Hej, idź na betę i wszystko będzie jasne. Ja dwa miesiące temu miałam opóźnienie miesiączki 2tyg, a całe życie co 28dni. Myślałam, ze jestem w ciąży, ale testy negatywne wychodziły, beta tez 0 aż w koncu dostałam okres. Niepotrzebne nerwy tylko miałam. Beta wszystko zweryfikuje. Lepiej raz z krwi niż 10 sikanych. Trzymam kciuki, żeby to była ciąża :)
 
Hej dziewczyny
Dzisiaj zrobiłam test i wyszedł negatywny, ale czuję że jakaś fasolka się we mnie rozwija, miesiączka spóźnia mi się 4 dzień, wcześniej pobolewał mnie lewy jajnik lekkie mdłości a z testu nic nie wyszlo
Hmmm dziwne bo 4 dni po @ powinno już cos wyjść na teście ale może owu się przesunęła :)zrób sobie bete
 
@Agunia1401 tez bym chętnie skorzystała z tej maszyny :D chciałabym być już w 2 trymestrze...
kurczę nie wiem co robić, mamy wesele 10sierpnia u dalszych znajomych. Potwierdziliśmy wcześniej, ze będziemy, ale teraz nie wiem czy jechać. Głupio mi odmówić tak miesiąc przed, ale z drugiej strony to będzie 11 tydzień, różnie się mogę czuć, jechać w jedna stronę 300km, cały dzień i noc wytrwać, tańczyć raczej nie będę za bardzo, bo się boje o ciąże, mąż tez nie popije bo na następny dzień trzeba wracać, umęcze się, 1000zl pójdzie i nie wiem kurczę. Tez wole odmowic teraz niż np będę strasznie wymiotować w tym trzecim miesiącu może i tak na ostatnia chwile. Nie wiem co robić... w sumie oni wiedza, ze taz poroniłam i ze się długo staraliśmy to może zrozumieją, ale pewnie już maja gości usadzonych itp. Oni u nas byli. Co byście zrobiły?? Wiem, ze się umecze tylko jak pojadę i kasa tez by się przydała, to tego sukienki, które kupiłam mogą być wtedy już za małe.
Idź i baw się dobrze!!! Na moim weselu byly 2 ciezarne w 8 miesiacu i bawily sie do bialego rana.. :)
 
Hej, idź na betę i wszystko będzie jasne. Ja dwa miesiące temu miałam opóźnienie miesiączki 2tyg, a całe życie co 28dni. Myślałam, ze jestem w ciąży, ale testy negatywne wychodziły, beta tez 0 aż w koncu dostałam okres. Niepotrzebne nerwy tylko miałam. Beta wszystko zweryfikuje. Lepiej raz z krwi niż 10 sikanych. Trzymam kciuki, żeby to była ciąża :)

Kurcze ja też całe życie miałam regularnie, zobaczę jutro jak zrobię bete
 
Hej dziewczyny
Dzisiaj zrobiłam test i wyszedł negatywny, ale czuję że jakaś fasolka się we mnie rozwija, miesiączka spóźnia mi się 4 dzień, wcześniej pobolewał mnie lewy jajnik lekkie mdłości a z testu nic nie wyszlo
Mi 5 dni po również test był negatywny.
Jeszcze nie wszytko stracone
 
reklama
Kurcze ja też całe życie miałam regularnie, zobaczę jutro jak zrobię bete
Ja też całe zycie regularnie co 29 dni jak w zegarku, zawsze okres dostawalam w nocy a ostatnie trzy cykle mialam 25.. pozniej 33 a potem 27 dni.. takze mimo mojego wielkiego zdziwienia moga jednak byf odstepstwa. Wystarczy wiekszy stres.. i wielka chec bycia mama.. organizm wariuje.
 
Do góry