reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

@Agunia1401 tez bym chętnie skorzystała z tej maszyny :D chciałabym być już w 2 trymestrze...
kurczę nie wiem co robić, mamy wesele 10sierpnia u dalszych znajomych. Potwierdziliśmy wcześniej, ze będziemy, ale teraz nie wiem czy jechać. Głupio mi odmówić tak miesiąc przed, ale z drugiej strony to będzie 11 tydzień, różnie się mogę czuć, jechać w jedna stronę 300km, cały dzień i noc wytrwać, tańczyć raczej nie będę za bardzo, bo się boje o ciąże, mąż tez nie popije bo na następny dzień trzeba wracać, umęcze się, 1000zl pójdzie i nie wiem kurczę. Tez wole odmowic teraz niż np będę strasznie wymiotować w tym trzecim miesiącu może i tak na ostatnia chwile. Nie wiem co robić... w sumie oni wiedza, ze taz poroniłam i ze się długo staraliśmy to może zrozumieją, ale pewnie już maja gości usadzonych itp. Oni u nas byli. Co byście zrobiły?? Wiem, ze się umecze tylko jak pojadę i kasa tez by się przydała, to tego sukienki, które kupiłam mogą być wtedy już za małe.
 
reklama
@Agunia1401 tez bym chętnie skorzystała z tej maszyny :D chciałabym być już w 2 trymestrze...
kurczę nie wiem co robić, mamy wesele 10sierpnia u dalszych znajomych. Potwierdziliśmy wcześniej, ze będziemy, ale teraz nie wiem czy jechać. Głupio mi odmówić tak miesiąc przed, ale z drugiej strony to będzie 11 tydzień, różnie się mogę czuć, jechać w jedna stronę 300km, cały dzień i noc wytrwać, tańczyć raczej nie będę za bardzo, bo się boje o ciąże, mąż tez nie popije bo na następny dzień trzeba wracać, umęcze się, 1000zl pójdzie i nie wiem kurczę. Tez wole odmowic teraz niż np będę strasznie wymiotować w tym trzecim miesiącu może i tak na ostatnia chwile. Nie wiem co robić... w sumie oni wiedza, ze taz poroniłam i ze się długo staraliśmy to może zrozumieją, ale pewnie już maja gości usadzonych itp. Oni u nas byli. Co byście zrobiły?? Wiem, ze się umecze tylko jak pojadę i kasa tez by się przydała, to tego sukienki, które kupiłam mogą być wtedy już za małe.
W 11 tygodniu nie powinny być sukienki za małe, ja też mam wesele ale 17 sierpnia, I idziemy, wracam z Norwegii samochodem 30h I mam zamiar to jakoś przetrwać... Co do odwołania, to jest tak z góry ustalane że miesiąc wcześniej się akceptuje a tak naprawdę 2tyg wcześniej para podaję dokładną liczbę gości, więc pod tym względem się nie przejmuj.
f2w3gov37znp1hsr.png
 
@Agunia1401 tez bym chętnie skorzystała z tej maszyny :D chciałabym być już w 2 trymestrze...
kurczę nie wiem co robić, mamy wesele 10sierpnia u dalszych znajomych. Potwierdziliśmy wcześniej, ze będziemy, ale teraz nie wiem czy jechać. Głupio mi odmówić tak miesiąc przed, ale z drugiej strony to będzie 11 tydzień, różnie się mogę czuć, jechać w jedna stronę 300km, cały dzień i noc wytrwać, tańczyć raczej nie będę za bardzo, bo się boje o ciąże, mąż tez nie popije bo na następny dzień trzeba wracać, umęcze się, 1000zl przydała, to tego sukienki, które kupiłam mogą być wtedy już za małe.

A to jacyś bliscy znajomi czy dalsi? Ja bym pojechała i po prostu oszczędzała się jeśli bym się złe czuła. Sukienki powinny pasować chociaż z drugiej strony ja mam wrażenie ze dżinsy robią się ciasne [emoji33][emoji33][emoji33]co do tańca, to nie wolno w ciąży? Myśle, ze nie zaszkodzi to dzidzi w umiarze.
 
A to jacyś bliscy znajomi czy dalsi? Ja bym pojechała i po prostu oszczędzała się jeśli bym się złe czuła. Sukienki powinny pasować chociaż z drugiej strony ja mam wrażenie ze dżinsy robią się ciasne [emoji33][emoji33][emoji33]co do tańca, to nie wolno w ciąży? Myśle, ze nie zaszkodzi to dzidzi w umiarze.
Tez tak uważam, będziesz się źle czuła zejdzie sz z parkietu, fajnie gdybyś miała swój pokój w każdej chwili możesz do niego pójść i się nawet pół godziny drzemmac, ja już jestem przerażona normalnie pije kawę za kawa żeby nie usnąć, a tu jeszcze pewnie będę prowadzić po bo mamy jakieś 40minut kazdy od domu weselnego.
f2w3gov37znp1hsr.png
 
Hmm z tym tańcem to pewnie można tańczyć w umiarze tak jak mówicie. W poprzedniej ciąży caly miesiąc musiałam lezec plackiem 24h i wstawałam tylko do toalety przez krwiaka wiec może dlatego teraz ciezko mi wyobrazić sobie tańczenie...
Sukienki będą na pewno za małe, bo widzę po sobie, no ale coś wymyślę. Może faktycznie dam radę :) zobaczę co gin mi powie na to.
 
Dziewczyny a jak właśnie macie z brzuchem, ja obwodówo nic się nie zmieniłam, ale czuję że leginsy i spodnie mnie jakoś delikatnie uciskaja, szczególnie jak mam leginsy na gumce czy coś l, też tak macie?
f2w3gov37znp1hsr.png
 
Dziewczyny a jak właśnie macie z brzuchem, ja obwodówo nic się nie zmieniłam, ale czuję że leginsy i spodnie mnie jakoś delikatnie uciskaja, szczególnie jak mam leginsy na gumce czy coś l, też tak macie?
f2w3gov37znp1hsr.png
Ja rano mam ok brzuch, ale po każdym posiłku mam mega wzdety i balon jak w 5 miesiącu
 
Dziewczyny a jak właśnie macie z brzuchem, ja obwodówo nic się nie zmieniłam, ale czuję że leginsy i spodnie mnie jakoś delikatnie uciskaja, szczególnie jak mam leginsy na gumce czy coś l, też tak macie?
f2w3gov37znp1hsr.png
Ja czuję tylko że dół brzucha zrobił mi się taki jakby wzdety :) Ale noszę spodnie na gumce i nic nie uwiera :) Planuje sobie kupić na potem jakiś szykowny dresik z jakieś fajnej firmy co żeby latać na sportowo ale fajnie ubrana :) A tak waga stoi nawet poszła o 0,5 kg w dół bo nie pije piwa hehe :)
 
Dziewczyny a jak właśnie macie z brzuchem, ja obwodówo nic się nie zmieniłam, ale czuję że leginsy i spodnie mnie jakoś delikatnie uciskaja, szczególnie jak mam leginsy na gumce czy coś l, też tak macie?
f2w3gov37znp1hsr.png

Tak[emoji33][emoji33][emoji33] wagowo niby bez zmian ale tez mam wrażenie ze spodnie mnie uciskaja. Boje się przytycia :(
 
reklama
Do góry