reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Was też tak po bolewa brzuch?

W czym prałyście ciuszki ja z córką to w Loveli nie wiem czy teraz polecacie coś innego?


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
Mnie boli brzuch jak na miesiączka, dziś mam 13tc . Wczoraj USG, więc pytałam lekarza czy to normalne, powiedzial że macica rośnie,maluch ma sporo miejsca już do fikolkow
 
Dziewczyny chyba żadna z Was nie ma tak małomównego lekarza jak ja... Byłam dzisiaj na wizycie (12tydz+5). Zrobił mi badanie przez brzuch. Monitor miał tak ustawiony, że nic nie widziałam, ale myślę sobie, sprawdzi na spokojnie i potem mi pokaże, żebym mogła zobaczyć dziecko albo chociaż zdjęcie. No ale nie.. Skończył badanie i kazał się ubrać, także nawet nic nie zdążyłam powiedzieć. Nawet zdjęcia nie wydrukował. :(
Ogólnie jest to bardzo dobry lekarz , chyba najlepszy w mojej okolicy, bo do końca roku na NFZ nie ma już do niego miejsca. Ale jestem tak niezadowolona po tej wizycie. Jeszcze jak się zapytałam czy z dzieckiem wszystko dobrze to powiedział, że w porządku, rośnie tak jak powinno i koniec tematu. Niby wiem, że jakby coś było nie tak to by powiedział, ale mam ogromny niedosyt i żałuję, że nie zapisałam się na prenatalnie, bo tam przynajmniej bym się więcej dowiedziała i nie chodzi mi wcale o ryzyko chorób.

@Inofs mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Wiesz już kiedy Cię wypiszą? Czym zajmujesz myśli, żeby się nie stresować?
Nie no powinien powiedzieć co i jak..chociasz ze np.teraz zobaczymy kosc udowa....czy cos..kurde :/
 
Dziewczyny, mogę jeszcze dołączyć?

Odwiedzam i czytam Was, ale dopiero wizja zamknięcia grupy dla podglądaczy zmobilizowała mnie do ujawnienia się wszystko oczywiście przez towarzyszący mi strach :) za każdym razem powtarzam sobie, że po następnej wizycie i tak w kółko :)
Termin mam na 21.03 :)
Hej!! Na na 15:)fajnie ze jesteś:) pytaj o wszystko
A My zawsze pomożemy❤
 
Dzisiaj na wizycie okazalo sie ze lozysko jest z przodu....ostatnio bylo z tylu o.o..dzizys..wam tez tak wedruje?

Mnie na prenatalnych nastraszyla, lozyskiem brzeżnie przodującym.
Mój lekarz mówi, że to na tym etapie normalne, z czasem powinno się przesunąć.

Ja ubranka pralam w proszku Dzidziuś, uwielbiam jego zapach, Lovela i Jelp mi śmierdzi ;)
 
reklama
Ja się staram dzięki wam kompletowac lub słuchać od koleżanek co do wyprawki bo muszę cała skompletować w grudniu żeby mąż przywiózł do Norwegii, bo tu wszystkiego co chce nie dostanę a i w Polsce taniej ;)
 
Do góry