reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Ja też nie używam fb wi3c te co chcą się przenieść niech założona grupę, a t3 co chcą zostać to zostaną;) forum raczej i tak nie upadnie, zawsze znajdzie się tu ktoś do pogadania. Poza tym ja osobiście wolę forum niż grupę.

Jutro mam prenatalne o 8 już ni3 mogę się doczekać, a ż drugi3j strony mam mega stresa. Dobrze, ze mam na ranna godzine bo jakbym miala po poludniu to bym chyba kota w domu dostala. Ktoś jutro wizytuje? W ogole sa tu jakieś mamusie, którym skracala si3 szyjka w poprzednich ciazach na dość wczesnym etapie?
Mi się w pierwszej skracala gdzieś od 16 tc ale starczyła luteina i oszczędny tryb życia, przy czym mieszkałam na 4 piętrze więc wiadomo jak to jest [emoji6]
W drugiej od początku brałam luteine profilaktycznie i takich zauważalnych problemów nie było, a miałam 1,5 rocznika w domu, tzn ona spokojnie się rozluzniala, w 37 tc była już zgladzona i na 3 cm rozwarcie ale odstawiam tablety i jeszcze 3 tygodnie biegają po 4 piętrze i myjac okna chodziłam równo w 40 tc urodziłam, młody uparty do dziś [emoji12]
 
Używacie jakiś oliwek, balsamów albo kremów? Ja zauważyłam ostatnio, że mam suchą skórę i zastanawiam się co kupić. Polecicie coś? :)
 
Używacie jakiś oliwek, balsamów albo kremów? Ja zauważyłam ostatnio, że mam suchą skórę i zastanawiam się co kupić. Polecicie coś? :)
Ja na razie testuje masło do ciała mokosh cynamon i pomarańcza. Tez mam bardzo wysuszona skore. Masło daje radę. Polecam tez firmę ecospa. Maja bardzo naturalne produkty. Czytałam, że dobrze używać oleju ze słodkich migdałów albo arganowego.
Moze ktoś juz stosuje coś specjalistycznego na rozstępy?
 
Ja na razie testuje masło do ciała mokosh cynamon i pomarańcza. Tez mam bardzo wysuszona skore. Masło daje radę. Polecam tez firmę ecospa. Maja bardzo naturalne produkty. Czytałam, że dobrze używać oleju ze słodkich migdałów albo arganowego.
Moze ktoś juz stosuje coś specjalistycznego na rozstępy?
Zamawialas czy kupujesz stacjonarnie?
 
Ale dużo wrzesniowych mężatek.
My też w tym tygodniu mieliśmy rocznicę.

Balsamow nie używam, staram się minimalizować ilość kosmetyków.
Siedzę w domu, więc zrezygnowałam całkiem z makijażu i mam super cerę. Nawet jak wychodzę to tylko tusz do rzęs mi potrzebny ;)

Moze ktoś juz stosuje coś specjalistycznego na rozstępy?

Na rozstępy mam zamiar kupić Palmers Cocoa. Do też pory używałam tylko oliwki i nic to nie dało niestety.
 
Używacie jakiś oliwek, balsamów albo kremów? Ja zauważyłam ostatnio, że mam suchą skórę i zastanawiam się co kupić. Polecicie coś? :)
Ja używam resibio odżywczy, niby wyszczuplający odpisali mi że nie ma przeciwwskazań do stosowania, ale oni rekomendują odżywczy na czas ciąży i powiem tak, takich gładkich nóg nie pamiętam, pięknie nawilża plus nie muszę codziennie bo ładnie trzyma więc raz na 2 3 dni stosuje.
 
reklama
Ja używam resibio odżywczy, niby wyszczuplający odpisali mi że nie ma przeciwwskazań do stosowania, ale oni rekomendują odżywczy na czas ciąży i powiem tak, takich gładkich nóg nie pamiętam, pięknie nawilża plus nie muszę codziennie bo ładnie trzyma więc raz na 2 3 dni stosuje.
Gdzie kupujesz? Jak dla mnie to duży plus, że nie trzeba codziennie.
 
Do góry