reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Hej dziewczyny ja wlasnie wrocilam I jestem ledwo zywa. Zauwazylam juz drugi dzien, ze co jakis czas czuje w brzuchu takie jakby motylki wlasnie ;) to Chyba dzidzia juz.
Witam wszystkie nowe mamusie, dopiszcie sie do naszej listy :)
Na rozstepy uzywam palmersa
A grupe zaraz zamkne:)
Kurcze ja od 2 dni też, z jednej strony tam gdzie małe zawsze na usg ale to chyba za wcześnie nawet w 3 ciąży, u mnie 12 tc [emoji6]
 
Dziewczyny czy kazda z Was miała robiony Test Pappa? Może mi któraś konkretnie wytłumaczyc ;D jak wygląda samo badanie prenatalne? Co powinno być przede wszystkim zbadane czy uwzględnione w tym badaniu oprócz przeziorności karkowej :)
 
Ja dzis zaczelam 15tc:)
Jestem juz prawie pewna, ze to ruchy. To moja druga ciaza I mowili, ze wczesniej czuc :)
My mamy rocznice 30.06:)
Pamietam swoj slub jak dzis[emoji7][emoji7][emoji173]️[emoji177]
Badanie prenatalne: podczas usg znierza dziecko dokladnie, sprawdza przeziernosc karkowa, czy sa Obie raczki, nozki, zbadaja budowe serca, mozgu, przeplywy krwi, zmierza kosc udowa. Posprawdzaja czy sa widoczne nerki, pecherz moczowy I zoladek. Szybkosc bicia serca I obecnosc kosci nosowej:)
 
Ja dzis zaczelam 15tc:)
Jestem juz prawie pewna, ze to ruchy. To moja druga ciaza I mowili, ze wczesniej czuc :)
My mamy rocznice 30.06:)
Pamietam swoj slub jak dzis[emoji7][emoji7][emoji173]️[emoji177]
Badanie prenatalne: podczas usg znierza dziecko dokladnie, sprawdza przeziernosc karkowa, czy sa Obie raczki, nozki, zbadaja budowe serca, mozgu, przeplywy krwi, zmierza kosc udowa. Posprawdzaja czy sa widoczne nerki, pecherz moczowy I zoladek. Szybkosc bicia serca I obecnosc kosci nosowej:)
a czy mozesz mi powiedziec od czego to zalezy ze w niektórych miejscach dziewczyny maja takie badanie robione godzine a w niektórych 15 minut...
 
a czy mozesz mi powiedziec od czego to zalezy ze w niektórych miejscach dziewczyny maja takie badanie robione godzine a w niektórych 15 minut...

Na pewno od dziecka. Jest wspolpracuje to badanie idzie szybko, jesli jest ospale lub zbyt ruchliwe to dluzej. Lekarz musi miec pewnosc Czy wszystko sprawdzil:)
Moje trwalo 15min Moze 20 I bylo naprawde dokladne ale maluch obracal sie tak jak lekarz chcial :)
 
Właśnie mój maluszek był raczej ospały :D a badanie za długo nietrwało.. Sama w tym stresie zapomniałam zapytac nawet o kość nosową a Dokror nic nie wpominała.. I ogólnie czuje jakis niedosyt po tym badaniu. Ale jak zwykle po fakcie, w domu przypominam sobie o roznych rzeczach o które chciałam zapytac a nie zapytałam ... :)
 
Właśnie mój maluszek był raczej ospały :D a badanie za długo nietrwało.. Sama w tym stresie zapomniałam zapytac nawet o kość nosową a Dokror nic nie wpominała.. I ogólnie czuje jakis niedosyt po tym badaniu. Ale jak zwykle po fakcie, w domu przypominam sobie o roznych rzeczach o które chciałam zapytac a nie zapytałam ... :)

A nie dostalas takiej karty a4 z wynikami?
 
reklama
Do góry