reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Gdzie kupujesz? Jak dla mnie to duży plus, że nie trzeba codziennie.
Drogeria Pigment w Krakowie można stacjonarne i przez internet lub przez ochs trone bezpośrednio, a za przesyłkę z pigmentu nie płacę bo często coś dorzucę. Oczywiście jak masz bardzo sucha na początku musisz z 4 dni codziennie ale później się nornuje I co 2 3 dni smaruje teraz.
 
reklama
Hej dziewczyny ja wlasnie wrocilam I jestem ledwo zywa. Zauwazylam juz drugi dzien, ze co jakis czas czuje w brzuchu takie jakby motylki wlasnie ;) to Chyba dzidzia juz.
Witam wszystkie nowe mamusie, dopiszcie sie do naszej listy :)
Na rozstepy uzywam palmersa
A grupe zaraz zamkne:)
 
A gdzie tu się zapisać do listy? Można powiedzieć, że jestem laikiem w temacie forum Ja na rozstępy mam mustele ale smaruje się jak mi się przypomni. W pierwszej ciąży na brzuchu rozstępów nie miałam, ale za to wyszły na piersiach i to w szpitalu po porodzie jak miałam nawał pokarmu
 
Kurcze nawet nie wiedziałam że tak wcześnie może się skaracac, nie wyobrażam sobie leżenia. Oszczedzam się ile mogę ale mam 2 latke więc też nie chce jej kisic w domu. Do mycia okien wołam siostrę a resztę domu na raty staram się ogarniać.
Ja w poprzedniej ciąży stosowałam z ziaji balsam na rozstępy po 4 miesiącu, też udało mi się ich uniknąć, zobaczymy jak będzie teraz.
 
reklama
Do góry