reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Jak najbardziej witamy ;) głową do góry, dziewczyny walczyły z krwiakami o się udało zaraz Coe któraś dopadnie ;) leżenie i cierpliwość ;)

Z tym leżeniem to średnio, bo mam w domu 1,5 roczniaka, ale staram się ile się da.

Hej! :) ja tez mam termin na 26 marca :) jak sie czujesz?

Od wczoraj lepiej, bo po miesiącu przestał mnie wreszcie boleć żołądek.
Mdłości miałam całodobowe nawet w nocy.

Jeśli któraś z Was się jeszcze męczy z mdlosciani to jest taki preparat Mamma Mamarin, w składzie sam imbir, mnie trochę pomagał.
 
Ja jako chyba jedna z nie wielu nie mam fb ani insta:D nie zostawiajcie mnie
Ja też nie używam fb wi3c te co chcą się przenieść niech założona grupę, a t3 co chcą zostać to zostaną;) forum raczej i tak nie upadnie, zawsze znajdzie się tu ktoś do pogadania. Poza tym ja osobiście wolę forum niż grupę.

Jutro mam prenatalne o 8 już ni3 mogę się doczekać, a ż drugi3j strony mam mega stresa. Dobrze, ze mam na ranna godzine bo jakbym miala po poludniu to bym chyba kota w domu dostala. Ktoś jutro wizytuje? W ogole sa tu jakieś mamusie, którym skracala si3 szyjka w poprzednich ciazach na dość wczesnym etapie?
 
Widzę dość sporo osób z nas nie używa fb szkoda w sumie tylko dlatego wolała bym grupę zamkniętą bo czasem wiele z nas porusza dość intymny problem i chyba nie każda z nas chciała by każdy kto chce mógł wejść i poprostu czytać nasze posty. Ale w takim wypadku nie wiem jak rozwiązać ta sytuację może jakieś pomysły?

Polecam dziewczyny ta stronę, Ja również zacznę zamawiać gdy poznam płeć [emoji3059]

 
Anita1990 Ty możesz zmienić grupę na zamknięta, i akceptować nowe dziewczyny, faktycznie może lepiej żeby nasi mężowie nie wchodzili, a mój dobrze wie ma jakim forum pisze ;)
 
Ja też nie używam fb wi3c te co chcą się przenieść niech założona grupę, a t3 co chcą zostać to zostaną;) forum raczej i tak nie upadnie, zawsze znajdzie się tu ktoś do pogadania. Poza tym ja osobiście wolę forum niż grupę.

Jutro mam prenatalne o 8 już ni3 mogę się doczekać, a ż drugi3j strony mam mega stresa. Dobrze, ze mam na ranna godzine bo jakbym miala po poludniu to bym chyba kota w domu dostala. Ktoś jutro wizytuje? W ogole sa tu jakieś mamusie, którym skracala si3 szyjka w poprzednich ciazach na dość wczesnym etapie?
Ja mam na 9 rano ale nie mam pewności, że będzie usg chociaż zamierzam się uprzec że jak sprzęt będzie zajęty to poczekam. Nie chcę już dłużej czekać. Chcę w końcu powiedzieć rodzinie, okłamuje mamę że chodzę do pracy chociaż jestem na zwolnieniu. Nie powiedziałam wcześniej bo w moim rodzinnym domu mamy sporo kłopotów, jeśli coś by się stało to nie chce rodzicom dokładać ale po prenatalnych jak będę miała pewność że wszystko jest dobrze to chce od razu powiedzieć bo wiem że ta wiadomość podniesie ich na duchu i bardzo ucieszy....
 
reklama
Ale masz piękny brzuszek u mnie ledwo co widać a dzisiaj 15+0, ja coś widzę mąż też ale ludzie obok nic... Oczywiście wieczorem tak...
Super tak trzymajcie n)
Spokojnie, z czasem pojawi się również u Ciebie ;) U mnie dosyć wcześnie ten brzuszek wyskoczył, może dlatego, że to druga ciąża... Chociaż w pierwszej w 4 miesiącu wyglądałam jakbym już w co najmniej 6-tym była. :D
 
Do góry