reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Ja dziś tez mam prenatalne o 18 [emoji3] trzymajcie kciuki :)

Widzialyscie jaka tragedia w Warszawie z tym samochodem co wybuchł to przy moim bloku koszmar na to patrzeć [emoji52]

Biedna jesteś ze takie wrażenia w ciazy ale przede wszytskim dobrze ze nic Tobie się nie stało :(
To jest straszne, idziesz ulicą i nagle... Ni z tego ni z owego może co takiego spotkać... czasem to jest nieszczęśliwy splot wypadków ale często niestety ludzka bezmyślność. Jakieś dwa tygodnie temu słabo mi się zrobiło bo wypadek miał mój kolega z pracy - młody chłopak, sportowiec, przez kierowcę, któremu się spieszyło, stracił nogę...
Na szczęście w tydzień udało się uzbierać na protezę sportową ale i tak ile stresu i łez to musiało kosztować... Nie wiem czy sama bym się po czymś takim pozbierała.
I choćby człowiek nie wiem jak uważał, chuchał i dmuchał na siebie i swoich bliskich.... [emoji24]
 
reklama
Ja mam prenatalne 23 września i jeszcze płci nie znam, ale czuję że będzie chłopczyk nie wiem jakieś takie przeczucie :)

Co do tego że dziewczynki wcześniej się pokazują to u nas było inaczej z córką w ciąży płeć poznałam w 6 miesiącu bo cały czas się odwracala:)


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png

Matko nie wytrzymałabym chyba :)
 
Super :biggrin2: ja dzisiaj jadę zobaczyć co słuchać u mojego Bobo i skontrolować krwiaka. oby zniknął.Poznałaś płeć ? Jaki wynik przeziernosci karkowej ?
Co do przeziernosci karkowej nie wiem jaki jest wynik tu w Irlandi sprawdzaja dokładnie USG ale czy akurat to sprawdzaja to nie mam pojęcia.
Płci nie poznałam, Ja czuje że będzie chlopak [emoji3059]
 
Mój ginekolog ma dyżur w niedzielę pojadę niech sprawdzi bo nie wytrzymam... Chyba będę musiała leżeć :( jak tylko coś robię to leci jak leżę to ok


W niedzielę dam wam znać... Boję się

f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
reklama
Do góry