reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Ja Cie doskonale rozumiem. Swojej teściowej nie toleruje do tego stopnia, że jestem w 11tc+4d i ona nadal nic nie wie. Najchętniej powiedziałabym jej juz po porodzie...
Ja ze swoją muszę niestety od prawie dwóch lat mieszkać pod jednym dachem i o ile przez pierwszy rok była spoko, tak teraz z każdym dniem mam jej coraz bardziej dosyć, bo wszystko musi być tak jak ona chce.
 
Spokojnie. Mam koleżankę z hipermobilnoscia stawów i wykorzystała to do prowadzenia zajęć jogi :) ale mnie jest niesamowita :)
No mnie też lekarz uspokoił ;) Musimy tylko kontrolować jego plaskostopie, bo też mu się od tego robi.

Super, że Twoja koleżanka to wykorzystała i to w pożyteczny sposób! [emoji4] mi na razie siedzi w głowie wizja męża, że jak Tomek będzie się chciał od czegoś wymigać w szkole to uda, że sobie palca wybił. Zabawne, ale nie kazalam mu podsuwać takich pomysłów dziecku. [emoji23]
 
No mnie też lekarz uspokoił ;) Musimy tylko kontrolować jego plaskostopie, bo też mu się od tego robi.

Super, że Twoja koleżanka to wykorzystała i to w pożyteczny sposób! [emoji4] mi na razie siedzi w głowie wizja męża, że jak Tomek będzie się chciał od czegoś wymigać w szkole to uda, że sobie palca wybił. Zabawne, ale nie kazalam mu podsuwać takich pomysłów dziecku. [emoji23]
No moze lepiej mu nie podsuwać gotowych pomysłów :) ale widzisz, nie ma tego złego. Trzeba myślec pozytywnie :) a w ciąży na pewno prowadziłaś się najlepiej jak mogłaś :) Ważne zebys Ty była o tym przekonana :)
 
No nie mam nic wczoraj nic nie było dziś to takie jednorazowe. Potem zaczęłam leżeć i więcej się nie pojawiło.
To może dalej to, nie była to żywa krew więc może zaczekaj. Ktoś pisał że do 3 dni, dziwne że masz tylko dopochwowe, bo mi lekarka chciała ale nic nie było widać I wszystkie usg przez brzuch.
 
Spokojnie. Mam koleżankę z hipermobilnoscia stawów i wykorzystała to do prowadzenia zajęć jogi :) ale mnie jest niesamowita :)

Taramtaramtaram trener Agacior wkracza do akcji :D
Hipermobilność to atut jeśli ktoś chce raczyć lub uprawiać gimnastykę ale tak poza tym to kiszka (ja mam hipermobilne barki i przez to jeden nieodwracalnie uszkodzony [emoji24]) ALE wcześnie wykryta to tylko plus! Wzmocnić mięśnie tak żeby działały prawidłowo i absolutnie nie powinno przeszkadzać nawet sportowcom :)
 
Dziewczyny wiele z Was mowi ze bierze magnez moze to glupie pytanie ale w jakim celu ? czy to kazda powinna ? czy sa jakies wskazania ?
Ja biorę bo miałam mocne bóle brzucha i lekarz stwierdził że od tego, teraz mam dobre wyniki a bole się zmniejszyły.

Dziewczyny według ostatniego usg w sumie można powiedzieć że penetralne tylko bez pappa mam dzisiaj 14+1 I mam gorzej z mdłościami, leki ledno jestem w stanie zdarzyć bo zwracam i włączyła mi się straszna choroba lokomocyjna... Tylko ja mogę prowadzić.
Dzisiaj odkupilam od koleżanki pas dla ciężarnych ;) pierwszy zakup jest.
 
Ja biorę bo miałam mocne bóle brzucha i lekarz stwierdził że od tego, teraz mam dobre wyniki a bole się zmniejszyły.

Dziewczyny według ostatniego usg w sumie można powiedzieć że penetralne tylko bez pappa mam dzisiaj 14+1 I mam gorzej z mdłościami, leki ledno jestem w stanie zdarzyć bo zwracam i włączyła mi się straszna choroba lokomocyjna... Tylko ja mogę prowadzić.
Dzisiaj odkupilam od koleżanki pas dla ciężarnych ;) pierwszy zakup jest.
Powodzenia! Ja tez dzisiaj wizytuje na prenatalnych! Strea siega zenitu!!
 
reklama
Do góry