reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Nie ma akcji serca. Raczej nic z tego nie będzie. Mam jeszcze jakaś ryse na jajniku chcieli mnie zostawić ale powiedziałam że nie i poczekam do wizyty u lekarza prowadzącego.
 
Nie ma akcji serca. Raczej nic z tego nie będzie. Mam jeszcze jakaś ryse na jajniku chcieli mnie zostawić ale powiedziałam że nie i poczekam do wizyty u lekarza prowadzącego.
Ale co? Serce się już wykształcio? Może jeszcze nie ten czas, może jeszcze serduszko nie zaczęło bić, kiedy masz wizytę u swojego?
f2w3gov37znp1hsr.png
 
reklama
Nie ma akcji serca. Raczej nic z tego nie będzie. Mam jeszcze jakaś ryse na jajniku chcieli mnie zostawić ale powiedziałam że nie i poczekam do wizyty u lekarza prowadzącego.
Bardzo mi przykro, ze musiałaś to usłyszeć, ale może jeszcze nie wszystko stracone, bo to jednak wczesnie jak na akcje serca. Co dokładnie mówili? Głowa do góry, będzie jeszcze dobrze!
 
Do góry