reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
O mogę spytać gdzie pracujesz? Podopieczna to brzmi jak lekarz, nauczyciel albo trener, dobrze zgadłam? :)
Szkoda tej dziewczyny a co do drugiej ja bym nie oceniała, może nie była pijana? Mam taką nadzieję...
Jestem pracownikiem społecznym. Ta pani była pijana, a razem z nią na pewno też dziecko. Następnego dnia przyznała, że wypiła 4 piwa :(
 
Byłam dziś prywatnie u ginekologa bo udało mi się znaleźć ginekolog endokrynolog [emoji6] i w sumie dobrze wyszło bo wypatrzyla, że kosmowka się rozwarstwia [emoji849] dostałam duphaston ale teraz tak się zastanawiam na 20 dni starczy a kolejna wizyta za miesiąc czyli tak se mam przerwać [emoji849] bez sensu, wcześniej nie wiedziałam ile jest w opakowaniu więc nie zainterweniowalam.
Jakoś tak w tej ciąży nie mogę se znaleźć odpowiedniego gina [emoji12]
 
Ja też grejpfruty w każdych ilościach ale ostatnio przesadziłam. Zjadłam na noc całego i rano wisialam nad kibelkiem, poki co pierwszy i jedynym raz w ciazy ale jestem pewna, że to przez grejfruta bo sam kwas czułam w buzi ;/ przeszłam dwu dniowy odwyk i zaraz idę znowu jednego opędzlowac :D
 
Nie pytajcie jakie ja miałam sny straszne! Karmilam dziecko piersią a ono mi dosłownie wciagnelo ta pierś urwalo wyrwał z ciała i lyknelo masakra jakaś
Jeszcze jak mi się śni o kimś to daje rade ale jak tylko coś o maluszku lub o mnie to panikuje :( 3 lata temu miałam laparoskopie usunięty torbiel na lewym jajniku nic mi po nim prawie nie zostało musieliśmy czekać ok 3 lat żeby móc się starać bo tam szwy w środku wiadomo itd itd lekarz nie kazał ryzykować. W lewym wogole nie ma pęcherzyków także działa tylko prawy także zależy nam żeby mieć jeszcze jedno jak maluszek by skończył / a 2 latka... Oby się udało na razie mam stress w obecnej sytuacji wyniki są ok nawet schudłam 2kg... Ale to dlatego że mało jej tych węglowodanów jak zjem i 12 zupę to będzie dobrze...
 
Pije wodę z cytryna trochę lepiej ale maskara pół dnia leżę jak tylko wstaje coś zrobić koszmar...

Zarejestrowała się na musteli i innych stronach może jakieś próbki wyślą :)
 
reklama
Do góry