reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Cześć dziewczyny podczytuję forum od samego początku i zdobyłam się na odwagę żeby napisać. Po długich staraniach udało się i mój termin to 6.03, ale z wczorajszego usg wyszło nawet 29.02. Mam 23 lata i w październiku zaczynam ostatni rok magisterki. Dużo zdrówka dla Was!
 
Dziewczyny trzymajcie kciuki jutro o 12 wizyta, nie są to penatraone, ale moja ginekolog nie wysyła bo ona robi dokładne, a jak coś jej przeszkadza to wtedy. W Norwegii pewnie będę miała polowkowe bo tan robią usg w 18 tygodniu jedynie.
Boję się jak z tymi badaniami krwi, zobaczymy limfocyty za nisko, Neutrocyty za wysoko tsh też czytając was wydaje mi się że za wysokie.
Trzymam kciuki :)
Jeju ja tez cały czas sok grejpfrutowy i nektarynki [emoji3]
No nie ma dnia u mnie może nic nie być tylko byle by były owoce :)
Ja takie zachcianki mialam jak bylam w ciazy z synkiem ;) caly czas jadlam mandarynki i pilam soki. Zobaczymy czy u Was sie pokryje ;)
Cześć dziewczyny podczytuję forum od samego początku i zdobyłam się na odwagę żeby napisać. Po długich staraniach udało się i mój termin to 6.03, ale z wczorajszego usg wyszło nawet 29.02. Mam 23 lata i w październiku zaczynam ostatni rok magisterki. Dużo zdrówka dla Was!
Witaj! Podziel sie zdjeciami maluszka jesli masz ochote :)
 
O matko, te sny... Mnie się śnią albo erotyczne (nie zawsze z TŻ i nie zawsze z mężczyzną [emoji102]) albo że już urodziłam. Przedwcześnie. Śni mi się, ze urodziłam w 2, 4, 6 miesiącu (tak tak URODZIŁAM nie poroniłam), lekarze stwierdzają ze trochę za wcześnie ale z dziecko jest tak silne ze do uratowania (po mamie [emoji23][emoji23][emoji23]) i okazuje się ze nawet do inkubatora nie trzeba tylko dużo muszę dokarmiać. No i tak ląduję w tych snach z 20- gramowym dzieckiem w domu i się zastanawiam, ubranka jakoś da radę, najwyżej uszyję sama, ale skąd pieluchy na takie mikro maleństwo wziąć.
Ja nie wiem, mój mózg chyba nie dopuszcza myśli o poronieniu tylko „wszystko będzie dobrze”.
A dzisiaj śniły mi się moje koty, wyszłam z nimi na spacer bez smyczy i prawie mi uciekły. Zastanawiam się, jak to będzie jak będzie dziecko, jakoś czuję, że będzie dużo tulenia i miziania bo to pieszczochy straszne a dziecko to idealny człowiek, ciepły mały i mało się rusza idealna przytulanka [emoji23]
 
O matko, te sny... Mnie się śnią albo erotyczne (nie zawsze z TŻ i nie zawsze z mężczyzną
Tez miewam takie dziwne sny tez nie zawsze z moim , wczesniej nigdy mi sie to nie zdarzalo , generalnie wczesniej nie mialam tak barwnych i o dziwnej fabule snow , a z erotycznych to nawet snil mi sie moj narzeczony jako gej skad sie to w tej glowie bierze... szok :) Dziecko mi sie jeszcze nie snilo , tzn wczesniej tak - ze poronilam i to kilka razy... Ostatnio mi sie nie zdarza :)
 
reklama
Tu mam takie z wczoraj. A jeśli chodzi o imiona to już też mamy z mężem wybrane- dla chłopaka Aleksy, a dla dziewczynki Liwia
 

Załączniki

  • IMG_20190823_114107.jpg
    IMG_20190823_114107.jpg
    598,6 KB · Wyświetleń: 86
Do góry