reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Dla mnie dzisiaj też słaby dzień. Chyba ta pogoda jest dla nas niekożystna ;P Niby nudności prawie nie mam z czego jestem niezmiernie zadowolona:) ale jestem tak zmęczona, otępiała i poirytowana. Normalnie mam takie odczucie jakby wszystkie mięśnie rąk mi drżały.. i mam pragnienie jak smok wawelski.
 
reklama
Milii Ja sie chetnie zamienie :( wymiotuje dziennie nawet po kilka razy, nam juz dosc wszystko mnie boli. Dzis do tego jeszcze okropny bol glowy :( czuje sie jak scierwo a niedlugo do pracy... odliczam dni do 2trymestru
Wiesz co ja od wczoraj w drugim trymestrze, chociaż nie wiem jak dokładnie to liczą, bo jedni mówią że jak zaczynasz 12 tydzień czyli 12+2 że to już 2 trymestr a inni że dopiero jak zaczynasz 14+1 to 2 trymestr, a od 3 dni mam gorsze mdłości... I więcej rzeczy mnie odpycha...
f2w3gov37znp1hsr.png
 
reklama
Do góry