reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Hej u mnie kiepska noc strasznie mnie po lewej strony brzuch bolał takie kłucie aż miejsca nie mogłam sobie znaleść nie mam pojęcia od czego to a teraz już nic nie boli
Ja też tak mam lekarz mówił że normalne ;)
f2w3gov37znp1hsr.png
 
Zaczelam jakis czas temu ogladac, ale jedna z bohaterek za bardzo przypominala mi siebie :)

Wspolczuje... mozesz mi przypomniec czy to twoja pierwsza ciaza?


Moj brzuch wyglada dokladnie tak samo :) wiec moze faktycznie to nie tluszczyk tylko rosnaca fasolka ;)

4 kg to dosyc duzo. Mam nadzieje, ze szybko nadrobisz w II trymestrze.


Ja zaczynam 3 sezon. Masz na mysli, ze koncowka jest dolujaca? Zdarzylo mi sie poplakac przy ktoryms z odcinkow, ale wtedy zwalilam to na hormony ;):
OITNB mam na liscie do obejrzenia :) Myslisz, ze maz sie tez wciagnie?


Bardzo ci wspolczuje :( przykro mi, myslalam, ze obie dotrwamy szczesliwie do koncowki marca :( Moze jeszcze zdarzy sie cud. Daj znac po usg. Sciskam mocno!


Pieknie, gratulacje!


Mozesz podzielic sie z nami lista cwiczen?


Gratulacje! :)
Tak pierwsza.
Z mocnym grzbietem to 1 trymestr.
Silny grzbiet - 2.
Z piłką - 3.
 

Załączniki

  • 20190814_101546.jpg
    20190814_101546.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 66
Dobra dziewczyny, miałam szybkie USG u mojego gina, na załączonym obrazku widać rekację mojego dziecka: „matka co Ty panikujesz, aż mnie głowa rozbolała” [emoji23][emoji23][emoji23]
5,4cm szczęścia, są stópki, paluszki i słychać serce. Pojutrze genetyczne. Nie mogę się doczekać, mam niedosyt [emoji3590]


16dd2f6d-3025-4864-b1d3-f0f0059cba7a_5d53ddb8dd2bb.jpeg
 
Witam mamusie. Staram się nadążac z czytaniem, ale ciężko...
Byłam dziś w pracy. 9.09.2019r kończę urlop rodzicielski. Potem w teorii mam wybrać zaległy urlop i wrócić do pracy. Dziś byłam tylko na rozmowie. W pierwszym tyg września idę wypełnić formalności, wtedy im powiem o kolejnej ciąży. Ciekawe jak zareaguja.
Gratuluję udanych wizyt. Widzę że już niektóre mamy idą na badania prenatalne, ja z terminem na 29.09 lub dalej bo miałam dłuższe cykle na te badania pójdę dopiero w połowie września.
Życzę tez wytrwałości leżącym mamom, oby było tylko coraz lepiej.
A czytając nasze forum przytlacza mnie ilosc przykrych informacji i straconych dzieciatek....
 
Dobra dziewczyny, miałam szybkie USG u mojego gina, na załączonym obrazku widać rekację mojego dziecka: „matka co Ty panikujesz, aż mnie głowa rozbolała” [emoji23][emoji23][emoji23]
5,4cm szczęścia, są stópki, paluszki i słychać serce. Pojutrze genetyczne. Nie mogę się doczekać, mam niedosyt [emoji3590]


16dd2f6d-3025-4864-b1d3-f0f0059cba7a_5d53ddb8dd2bb.jpeg
A który dziś masz tydzień i dzień wg om?
 
Jakie było tętno? Slyszalyscie nie wiem czy mit czy nie ale podobno dziewczynki mają wyższe tętno powyżej 140 A jeśli chłopiec od 120 do 140
Mój bombelek ma powyżej 170 ale nadal mam nadzieję na boy [emoji170]
Niestety u mnie w detektorze nie liczy tętna tylko słychać. Ale mówiłam mężowi żeby liczył a on mówi tak szybko ze nie da rady ;) ale ponad 140. W piątek na usg ide. Mam juz stres przed prenatalnymi.
 
reklama
Dobra dziewczyny, miałam szybkie USG u mojego gina, na załączonym obrazku widać rekację mojego dziecka: „matka co Ty panikujesz, aż mnie głowa rozbolała” [emoji23][emoji23][emoji23]
5,4cm szczęścia, są stópki, paluszki i słychać serce. Pojutrze genetyczne. Nie mogę się doczekać, mam niedosyt [emoji3590]


16dd2f6d-3025-4864-b1d3-f0f0059cba7a_5d53ddb8dd2bb.jpeg
A jak ialaś USG robione? I na kiedy masz termin coś mówił lekarz? Pieknie to wygląda ♡<3 ja jeszcze 6 dni do wizyty :D i już nie mogę się doczekać. Pobolewa mnie brzuch nadal raz z prawej raz z lewej strony, ale to znaczy się rośnie :)


a wczoraj przyszła do mnie paczka a w niej cudowna poduszka banan :D i dziś w końcu się wyspałam, bo miałam z tym ostatnio duży problem ze względu na małe łóżko i jeszcze spanie na brzegu. Dziś miałam już podporę w postaci poduszki kręgosłup w końcu dobrze ułożony i nic mnie nie boli. A co do ćwiczeń na chcę zacząć od przyszłego tygodnia ćwiczyć mam wykupiony jeszcze pakiet na BeActiveTV i tam są całe serię ćwiczeń dla ciężarnych :) a jeszcze na YT tez jest sporo :) przed zajęciem byłam dość aktywna, a teraz przez te 8 tygodni jak się dowiedziałam to dmucham na zimne i nie ćwiczę... a powinnam :sad:
 
Do góry