reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Ja jestem w szoku dopiero 7t6, normalnie był płaski, teraz już większości spodni nie dopne. A to rano w dzień jeszcze konkretniejszyZobacz załącznik 1009096
Pieknie to wyglada :) u mnie zupelnie nic sie nie pokazuje. Do tego w porownaniu z pierwsza ciaza ta przechodze prawie bezobjawowo, zupelnie jakbym w niej nie byla. Wiem, ze kazda ciaza jest inna, ale pewnie bylabym bardziej spokojna, gdybym miala wyrazne objawy :)
 
reklama
Ja jestem w szoku dopiero 7t6, normalnie był płaski, teraz już większości spodni nie dopne. A to rano w dzień jeszcze konkretniejszyZobacz załącznik 1009096
Ja mam wieczorami taki, ale już w dzień też widać, wczoraj założyłam strój jednoczęściowy bo się wstydzilam iść w dwu, on nie wygląda typowo coazowo tylko jakby mi tłuszczyk wyplywal ;) a kiedy byłaś na kontroli? Może bliźniaki
Do dziewczyn co mają tylozgiecie macicy czytałam w artykule że podobno może nam z dnia na dzień brzuch się pokazać, bo ona się ustawi do pozycji przodozgietej i wtedy potrafi z dnia na dzień brzuszek się pokazać, znajoma tak miała była na długi weekend u rodziców i mówiła że dobrze ze miała stare spodnie ciążowe w domu, bo dzień wcześniej rurki wszystko na nastepny dzień w żadne spodnie się nie mieściła...
 
Ja mam tylozgiecie ale nic takiego w 1 ciąży jie zauważyłam. Teraz rano tez nikt nie pozna ze jestem w ciąży za to wieczorem loooooo jaki brzuch [emoji23] ale to chyba z jedzenia. Tez chodzę w 1czesciowym stroju bo mi się tłuszczyk wylewa i przeraża mnie to :( waga -1kg od wyjściowej.
 
Ja mam tylozgiecie ale nic takiego w 1 ciąży jie zauważyłam. Teraz rano tez nikt nie pozna ze jestem w ciąży za to wieczorem loooooo jaki brzuch [emoji23] ale to chyba z jedzenia. Tez chodzę w 1czesciowym stroju bo mi się tłuszczyk wylewa i przeraża mnie to :( waga -1kg od wyjściowej.
Ja też mam - 1 kg od wyjściowej, ale mi się wydaje że to się wieczorem Woda zatrzymuje, jedzenie i jakieś minimalne wzdęcia ale zawsze i brzuch rośnie, może ktoś pomyśleć że spożywcza ;)
f2w3gov37znp1hsr.png
 
Ja też mam - 1 kg od wyjściowej, ale mi się wydaje że to się wieczorem Woda zatrzymuje, jedzenie i jakieś minimalne wzdęcia ale zawsze i brzuch rośnie, może ktoś pomyśleć że spożywcza ;)
f2w3gov37znp1hsr.png

Racja, bo gdyby był ciążowy rano nie byłby płaski. A ja mam rano płaski ;) ale i tak fajnie go wypiąć [emoji23][emoji23]
 
No cóż ludzie mają różne światopoglądy, a w PL aborcja bywa pod pewnymi warunkami legalna.
Ja robię ze względu na wiek. Bliżej mi niestety do 40, niż 35.

W teorii legalna i tak też utrzymują dziewczyny na forach takich jak to. Boję się tylko, że w praktyce to nie jest wcale proste - pomijając sam zabieg, który jest dla niejednej osoby traumatyczny sam w sobie, prawna droga do takiego zabiegu to pewnie także męka... wzdryga mnie na samą myśl i bardzo mocno współczuję dziewczynom, które przez to muszą przejść :(
 
reklama
W pierwszej ciąży też zerwał mi się hamak w 3 trymestrze. Bardzo się martwilam ale było wszystko ok na szczęście. Okazało się że źle go przypielam. Pierwszy raz tak mi się stało i tonw ciąży :-(
U mnie tak samo 5 osób się przede mną bujało i nic a ja usiadłam ledwo, chwila groz, łzy w oczach... a teraz tylko puszczają mięśnie bo strasznie się spięłam nawęt barki i ramiona mnie bolą.
 
Do góry