reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Jejus ale śliczny ten Twój żeluś tak sobie patrzę na te zdjęcia i mam wielką ochotę sprawdzić czy u mnie wszystko dobrze co prawda byłam w 6+2 na pierwszym usg ale już tęsknię i chcem zobaczyć jak rośnie dziś 9+1 A kolejna wizyta dopiero 10 września chyba nie wytrzymam ponad miesiąc.
Ja tez bylam w 6+1 a teraz poszlam bo moja idzie na urlop i nie wytrzymalabym czekac do konca sierpnia... nastepne mam juz prenatalne, musze sie umowic jakos na poczatek wrzesnia. Twoj napewno wyglada podobnie jak moj żelek Haribo:D:D
 
reklama
Hej dziewczyny dzis też moja wizyta i jest 9+2, termin na 8 marca :) serduszko widziałam bijące ale nie słyszalam i 2,44cm ok. 150/min :) a tak to wszystko w porządku, a obijaw prawie że nic :)
 

Załączniki

  • IMG_20190806_223008.jpg
    IMG_20190806_223008.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 95
Z tego co mówił mój - szkodliwe może być dopplera (nagrzewa) czyli jak słuchać bicie. To badanie w którym widać to USG i z Noego tez da się wyliczyć tętno. Mam na wydruku nawet zapis tego tętna.
Piszesz że szkodliwy może być doppler hmmm Ja zeszła ciaze używałam niemal że codziennie ( po poronieniu taki uraz i strasznie się balam o kolejne maleństwo dlatego bylam duzo spokojniejsza gdy slyszalam seduszko) dopóki nie czułam regularnych ruchów.... lekarz w żaden sposób mnie nie uświadomił że to złe..... faktem zalecane jest używanie tego bodajże Max 5minut raz na dobę z tego co pamiętam. Na szczęście urodziłam zdrowa córeczkę.
I dziś przypomniało mi się że mam jeszcze ten detektor i właśnie przed chwilą usłyszałam [emoji173]
A Teraz nie wiem czy nie zaszkodziłam bombelkowi mam mieszane uczucie [emoji848]
 
Piszesz że szkodliwy może być doppler hmmm Ja zeszła ciaze używałam niemal że codziennie ( po poronieniu taki uraz i strasznie się balam o kolejne maleństwo dlatego bylam duzo spokojniejsza gdy slyszalam seduszko) dopóki nie czułam regularnych ruchów.... lekarz w żaden sposób mnie nie uświadomił że to złe..... faktem zalecane jest używanie tego bodajże Max 5minut raz na dobę z tego co pamiętam. Na szczęście urodziłam zdrowa córeczkę.
I dziś przypomniało mi się że mam jeszcze ten detektor i właśnie przed chwilą usłyszałam [emoji173]
A Teraz nie wiem czy nie zaszkodziłam bombelkowi mam mieszane uczucie [emoji848]
Ja tez używałam tego domowego detektora tętna poprzednia ciąże. Od ok 13 tygodnia do ok 20 tygodnia prawie codziennie . Później gdy czułam normalne ruchy przestałam używać . Urodziłam zdrowego synka .
 
Ja tez używałam tego domowego detektora tętna poprzednia ciąże. Od ok 13 tygodnia do ok 20 tygodnia prawie codziennie . Później gdy czułam normalne ruchy przestałam używać . Urodziłam zdrowego synka .
Ufff już myślałam że tylko Ja tak panikuje, Ja też mam taki domowy detektor i w sumie w instrukcji że słuchać serduszko od 12/14 tygodnia A Ja już dziś pięknie słyszałam serduszko 9+2 nawet nagralam ale nie można tu dołączyć dziękuję A chciałam wam się pochwalić [emoji7]
 
Hej dziewczyny dzis też moja wizyta i jest 9+2, termin na 8 marca :) serduszko widziałam bijące ale nie słyszalam i 2,44cm ok. 150/min :) a tak to wszystko w porządku, a obijaw prawie że nic :)
Gratuluje kochana [emoji173]
Ja też dziś mam 9+2 I w sumie z miesiaczki taki sam termin 8 marzec ale z usg wyliczyla doktor na 6tego marca. U mnie podobnie w sumie żadnych oznak ciąży [emoji15]
 
To samo powiedział mi że nie zmierzy tętna i nie usłyszę go dziś ale na następnej wizycie już napewno
Gratualcje :)
Dziewczyny a jak u Was z badaniem tętna? Lekarz mierzy ile jest czy tylko mowi ze jest bicie? Bo ja jak bylam na 1 wizycie to tylko powiedzial ze jest bicie. Pozniej mialam nadprogramową wizytę bo szlam po L4 i zbadal bylo 121. A pozniej jeszcze raz szlam na nadprogramową wizytę i w dodatku do innego lekarza to mowil ze jest bicie ale nie bedzie mierzyl ile dokladnie bo to jest szkodliwe dla plodu bo wytwarza sie szkodliwe pole magnetyczne. Byc moze zbada dopiero na tej wizycie planowanej. A jak u Was to wygląda?
 
reklama
Do góry