reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Hej kochane ja dojechałam do Polski:) Jutro dzwonię umawiać wizytę. Nie mogę się doczekać.


Do mam które maja dzieci czy wy też w drugiej ciąży mialsyscie spory brzuszek u mnie już widać i to spoko każdy mówi że brzuszek spory.

f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
Daj znac jak juz bedziesz znac termin pierwszej wizyty :) mi jeszcze zostalo 9 dlugich dni czekania...

Co do brzucha to nic jeszcze nie widac i mam nadzieje, ze tak bedzie przez kolejne dwa miesiace ;)
 
reklama
Wiem głupie te moje pytania mój mąż też bardzo chce ale kompletnie nie wiem czy mamy wejść na pierwsze badanie poprostu razem czy powinnam zapytać lekarza? Może się nie zgodzić?
Ja w 8+3 pierwsze miałam robione przez brzuch, nie wiem jak następne będą robić żeby sprawdzić jak długość szyjki itd ale mój chce być.
f2w3gov37znp1hsr.png
 
A 7 sierpnia idę zdjąć paznokcie i kosmetyczna mi pomaluje moim zwykłym lakierem do paznokci jakoś już mam dość tych długich :)

Oby udało się zapisać na jutro na wizytę.



f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
Nie chce bo nie chce żeby oglądał takie rzeczy. Wole żeby moje ciało było dla niego symbolem sexu a nie bólu i krwi. Poza tym będę mieć przy sobie dużo osób które wiedza co robią. Mąż może być do czasu 2 fazy później niech wychodzi. On tez nie chce przy tym być.
Też tak myślę, chociaż nie martwi mnie to że mu coś obrzydnie, ale niema tam nic przyjemnego więc po co ma patrzec, a mnie rozprasza osoba obok.
 
Ja w 8+3 pierwsze miałam robione przez brzuch, nie wiem jak następne będą robić żeby sprawdzić jak długość szyjki itd ale mój chce być.
f2w3gov37znp1hsr.png
Szyjke tylko sprawdza przez usg dopochwiwe a id 12 tyg robią tylko usg przez brzuch. Lekarz nie musi robić usg żeby wyczuć że szyjka się skraca, tylko przez badanie ginekologiczne to stwierdzi o jej twardości i czy robi się gładka i rozwarcie. Jeśli stwierdzi takie zmiany zbyt wcześnie, może Ci zrobić usg dopochwowe chociaż też tego nie chcą później robić na każdym badaniu bo stymulowanie szyjki nie jest wskazane.
 
reklama
X
Hej kochane ja dojechałam do Polski:) Jutro dzwonię umawiać wizytę. Nie mogę się doczekać.


Do mam które maja dzieci czy wy też w drugiej ciąży mialsyscie spory brzuszek u mnie już widać i to spoko każdy mówi że brzuszek spory.

f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
Też tak miałam że był szybciej widoczny, bo już mięśnie brzucha nie są takie jak przed 1 ciąża i nie trzymają, no chyba że cwiczylas i zmacnialas brzuch między czasie to nie wiem czemu tak masz :)
 
Do góry