reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

6+2
Hejka ja narazie takich dylematów nie mam jak sobie poradze choć będzie inaczej jak przy starszych. Starszaki różnica wieku 18 miesięcy i dawałam radę, nie byłam sama dużo rodzina męża pomagała obiady, zakupy itp, ale czasami wolałabym sama ;)
Teraz przeprowadzamy się na swoje będzie spokojniej.
Dziewczyny, w ktorym tygodniu zaczely Wam sie mdlosci? Chce sie psychicznie przygotowac :) Nie pamietam do konca kiedy je dostalam w pierwszej ciazy. Pamietam tylko, ze bardzo mnie meczyly i trwaly do ok. 14 tygodnia.
U mnie mdłości tak od tygodnia i potęguje je głód więc wcześnie wstaje bo jeszcze tabletki na tarczyce biore i po pół godziny mogę dopiero jeść.
 
reklama
Hey dziewczyny dziś na teście pojawiło się 2 kreseczki jestem trochę przerażona moja córeczka dopiero rok skończyła a tu 2 ciąża jutro idę do lekarza potwierdzić pozdrawiam.
U mnie podobnie z tym że drugie planowane od 6 miesięcy:-) Powodzenia na wizycie:-)
 
Ja znów myślę czy trzy latka , A w marcu prawie cztery to nie za duża różnica wieku... chciałam zebh było maksymalnie 3 ale ktoś napisał mi inny scenariusz, ciekawe czy tym razem si3 uda ... jutro wizyta , powinno już być wiadomo, według OM będzie to już 7+5

Dziś miałam psa od mamy na noc , czekam aż córka wstanie , zjemy śniadanko idziemy z nim na dwór i jadę po moje ogoreczki kiszone do polskiego sklepu [emoji16] mam ochotę straszna na szczawiowke [emoji39] A Niemcy nie wiedzą co to ogórek kiszony , ani nawet co to szczaw
[emoji23][emoji23]co ja bym zrobiła bez tego sklepu naszego [emoji1]
 
Dziewczyny a ja mam nastolatka 11 letniego i 7 latka . Przy nich nic już nie muszę robić. Wszystkie rzeczy pooddawalismy i nic nie mam co potrzebne dla niemowlaka. Ta ciaza jest świadoma i planowana ...ale teraz na myśl o tym co mnie czeka ogarnia mnie strach ! I po co mi to było hi hi
Sandawilla mamy podobną sytuację ;)
Choć ja dla malucha mam sporo muszę tylko po rodzinie pozbierać, bo planowany był już dawno więc nic nie sprzedawałam.
Mnie tylko martwi że pracy nie mam :( bo miałam iść, a ciągle coś pod górkę było.
 
Jakby był drugi chłopiec to znajdę kilka rzeczy ,ale szczerze powiedziawszy nie mogę się doczekać kompletowania nowej wyprawki więc i mogłaby to być dziewczynka żeby od zera zaczynać. :) Wczoraj już nawet wózki przeglądałam. Podobają mi się same czarne, jakoś nie wyobrażam siebie z różowym wózkiem [emoji14]
 
Jak u mnie będzie dziewczyna to ubranka mam a jak chłopak to wszystko muszę kupić ale mam przeczucie ze dziewczynka ;)
A o jakim wózku myślicie? Ja nie mam kompletnie pomysłu
 
Jak u mnie będzie dziewczyna to ubranka mam a jak chłopak to wszystko muszę kupić ale mam przeczucie ze dziewczynka ;)
A o jakim wózku myślicie? Ja nie mam kompletnie pomysłu
Ja mam kilka typów. Ale na pewno będzie to 3w1 . Miałam wcześniej i się świetnie sprawdził. I koniecznie musi mieć amortyzatory.
 
reklama
Ja dzis nie spalam pól nocy, obudziłam sie po 2 i nie mogłam zasnąć. Do tego rano załapałam doła, że sie nie uda, nie donosze ciąży, ciągle jest coś nie tak [emoji29] aż się popłakałam.
Też sie obawiam jak, to bedzie z trójką. Do tego moja rodzina jest słaba. Napisałam wczoraj siostrze, że w ciąży jestem, ale z powodu plamień na zwolnieniu. Nic nie powiedziała, nie skomentowała. Bardziej koleżanki i sąsiadki sie cieszą i wspierają [emoji17] podobnie było ostatnio, jak im w swieta powiedzialam, to sie popłakalam po ich reakcji[emoji17]
 
Do góry