reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Ja tez przegladam wozki a na urlopie meza pojedziemy do sklepu wybrac. Mialam 2 wybrane ale wczoraj pojawil sie 3:) a w sklepie jeszcze na 4 mama walk I co tu robic?
Moje typy:
Bugaboo fox
Joolz day 3
Mutsy icon
Cybex e-priam (Sklep namawial)
 
reklama
Tak czytam i się załamuje.
Macie takie zmiany... bóle brzucha jak na @, bolące piersi/sutki ...
Ja mam mam zupełnie NIC.
Czy któraś z Was ma podobnie jak ja?:(
Dzisiaj pierwsz usg


5tc+2
 
Tak czytam i się załamuje.
Macie takie zmiany... bóle brzucha jak na @, bolące piersi/sutki ...
Ja mam mam zupełnie NIC.
Czy któraś z Was ma podobnie jak ja?:(
Dzisiaj pierwsz usg


5tc+2
Ja też nie mam żadnych objaw. Piersi bolaly mnie tylko na samym poczatku co sklonilo mnie do zrobienia testu. A teraz nic a nic.
 
Tak czytam i się załamuje.
Macie takie zmiany... bóle brzucha jak na @, bolące piersi/sutki ...
Ja mam mam zupełnie NIC.
Czy któraś z Was ma podobnie jak ja?:(
Dzisiaj pierwsz usg


5tc+2
Nie martw się na zapas, ja w drugiej ciązy nie mialam nawet mdłosci. Nic mnie nie bolało i było super, nawet na poczatku mnie na siusiu nie cisnelo, dopiero jak brzuch urosl[emoji23] a coreczka zdrowa i duża sie urodziła i cala ciaza byla bezproblemowa.
 
Czyli zostało mi jakies 7 miesięcy, bo tez nie wyobrażam sobie siebie z dwójka dzieci bez auta
Ja zdałam za 3 razem :) 2 razy miałam takich miłych egzaminatorow i mega się stresowałam że muszę to zdać. Za 3 razem trafiłam na takiego wrednego gnojka i już wiedziałam że nie zdam i przez to tak wyluzowalam że zdałam wtedy :D jak usłyszałam że wynik pozytywny to stwierdziłam że może mi już teraz nawet napluc na buty haha
 
Ja tez przegladam wozki a na urlopie meza pojedziemy do sklepu wybrac. Mialam 2 wybrane ale wczoraj pojawil sie 3:) a w sklepie jeszcze na 4 mama walk I co tu robic?
Moje typy:
Bugaboo fox
Joolz day 3
Mutsy icon
Cybex e-priam (Sklep namawial)[l

Ja teraz miałam xlandera i bardzo jestem zadowolona i tak się zastanawiam znowu nad nim ale bliżej końcówki zacznę jeździć po sklepach może coś mi wpadnie w oko
 
reklama
Do góry