reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

dziękuję! 2 ciąża to jest i 7tc 1 dzień:)miesiączka 26.05. terminu porodu lekarka mi nie podała, sama sobie wyliczyłam w necie:)jak pójdę do mojej lekarki to mi wtedy wszystko dokładnie opisze, ale na razie oki. i lekarka mnie pytała czy brzuch mnie nie boli? nie wiem czemu, bo nie boli mnie. bo coś na usg jak popatrzyła to nisko, ale dokładnie nie wypowiedziała się...
Super, gratulacje. To mamy bardzo zbliżony termin. Mi też nie mowili na kiedy. A dzis mialam 7t0. I tez miesiaczka 26.05.
 
reklama
Co ta kropka robi z człowiekiem. Musiałam w drodze do domu zjechać do mcdonalda i kupiłam duży zestaw maestro. Wrąbalam bez zająknięcia na parkingu [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Coś w tym jest na dzisiaj miałam robić pomidorowa, ale tak mnie dręczą hamburgery od rana że będzie hamburger home made edition ;) pozdrówcie Mc Donalda odemnie i KFC, jak będę 3 tygodnie w Polsce to ich na pewno szybko odwiedzę
 
Bylam dziś na usg ale oprócz grubego endometrium nic nie było widać. Dziś 5+2 A beta wczoraj 725. Lekarz mówi że na pewno za kilka dni już będzie coś widać ale jedzie na urlop i mam być dopiero za 3 tyg z wynikami badań tsh tokso crp mocz i morfologia. A i mam bete za tydzień powtórzyć i mu wynik wysłać. Duphastonu nie dostałam bo nie ma takiej potrzeby. Mam być dobrej myśli bo owu była później i temu nic nie widać.
 
Bylam dziś na usg ale oprócz grubego endometrium nic nie było widać. Dziś 5+2 A beta wczoraj 725. Lekarz mówi że na pewno za kilka dni już będzie coś widać ale jedzie na urlop i mam być dopiero za 3 tyg z wynikami badań tsh tokso crp mocz i morfologia. A i mam bete za tydzień powtórzyć i mu wynik wysłać. Duphastonu nie dostałam bo nie ma takiej potrzeby. Mam być dobrej myśli bo owu była później i temu nic nie widać.

W którym dc wyszła ci pierwsza beta?
 
Bylam dziś na usg ale oprócz grubego endometrium nic nie było widać. Dziś 5+2 A beta wczoraj 725. Lekarz mówi że na pewno za kilka dni już będzie coś widać ale jedzie na urlop i mam być dopiero za 3 tyg z wynikami badań tsh tokso crp mocz i morfologia. A i mam bete za tydzień powtórzyć i mu wynik wysłać. Duphastonu nie dostałam bo nie ma takiej potrzeby. Mam być dobrej myśli bo owu była później i temu nic nie widać.

Nie martw sie, u mnie w tym czasie byl tylko pecherzyk I tez czekam 3tyg do wizyty kolejnej. W czwartek za tydzien bedzie wszystko u mnie jasne
 
Bylam dziś na usg ale oprócz grubego endometrium nic nie było widać. Dziś 5+2 A beta wczoraj 725. Lekarz mówi że na pewno za kilka dni już będzie coś widać ale jedzie na urlop i mam być dopiero za 3 tyg z wynikami badań tsh tokso crp mocz i morfologia. A i mam bete za tydzień powtórzyć i mu wynik wysłać. Duphastonu nie dostałam bo nie ma takiej potrzeby. Mam być dobrej myśli bo owu była później i temu nic nie widać.
W którym dc wyszła ci pierwsza beta?

W 25dc beta była 0.2 3 dni później 2.7 i po 48h 35 Dziś 37 dc :-)
 
Dziewczyny, wracam z wizyty. Plamienia nie są groźne. Wszystko ok :) serduszko bije, nie ma krwiaka, dzidzia rośnie jak na drożdżach, ma już 0,95cm. Mam się oszczędzać i dalej brać duphaston i luteinę a w tyg zrobie wyniki progesteronu, wyślę jej smsem i zobaczy czy zmniejszyć czy zwiększyć dawki. Ogolnie się uspokoiłam i jestem zadowolona :) załączam foto.
 

Załączniki

  • 9BD0B9A3-AAA8-4277-B21A-85CFFBA70B5D.jpeg
    9BD0B9A3-AAA8-4277-B21A-85CFFBA70B5D.jpeg
    1 MB · Wyświetleń: 91
reklama
Do góry