reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Dziewczyny a ja mam dzisiaj wyjscie integracyjne z pracy i idziemy na sushi.... dobrze ze beda tez z pieczonym łososiem i jakimiś warzywami bo inaczej miałabym ciężko skłamac dlaczego nic nie jem... ehhh chce poczekać do 10-12 tyg i dopiero wtedy powiedziec w pracy.

A wy co wyeliminowałyscie ze swojej diety? Odzywiacie sie jakos inaczej?
Nie jem sushi, nic co jest z surowa ryba, wszystkie szynki długo dojrzewające też odpadają, feta sery plesniowe, w restauracji unikam sałatek, często tych warzyw nie myja więc unikam, słodycze, alkohol
 
reklama
Tak tylko zobaczyłam ze ciąża odrazu w odstawke poszły w poprzedniej ciąży tak samo było tylko tym razem już nie wrócę do tego :)
Ja z córką rzuciłam od razu jak sie dowiedziałam, potem karmiłam jeszcze 7 mc piersią i jakoś tak pare dni później mój R . przyniósł do domu paczke fajek ... no i się zaczęło ... ale coś mnie naszło na początku marca , że szkoda zdrowia i kasy na to dziadostwo , i w dodatku czasu tez no i udało się rzuciłam i nie palę, mam nadzieję , że nigdy więcej nie zapalę :)
 
Nie masz czasem dzisiaj wizyty?

Miałam pójść na usg w poniedziałek albo wtorek. Z uwagi na to że nie mam wyników wolę się wstrzymać z wizytą i pójść w czwartek i wtedy może coś zobaczę. To, kiedy miałam podejść na usg było do mojego wyboru bardziej ale nastawiałam się że pójdę w poniedziałek, Max wtorek.
 
Super brzuszki dziewczyny , ja na swój jeszcze trochę poczekam , bo po ciąży z córką mam obwisły , no i jeszcze rozejście mieśnia prostego brzucha też robi swoje . Ale co zauwazyłam jak leże to doł brzuszka zrobił się twardszy , to już możliwe, że czuć macicę w tym etapie ?
 
Super brzuszki dziewczyny , ja na swój jeszcze trochę poczekam , bo po ciąży z córką mam obwisły , no i jeszcze rozejście mieśnia prostego brzucha też robi swoje . Ale co zauwazyłam jak leże to doł brzuszka zrobił się twardszy , to już możliwe, że czuć macicę w tym etapie ?
Ja czuję już od tygodnia macie że jest twardsza I widać uwypuklona delikatnie
 
reklama
Ja dopiero idę w ten piątek. Będzie to 7tc5d .
Ooo.to chyba ja też nie będę wcześniej nic kombinować.Jedyne co mnie martwi to że miałam podwyższone TSH przed ciąża ,nie brałam żadnych leków na to bo byłam u dwóch lekarzy .Jeden mi powiedział że trzeba brać leki, a drugi że nie.I taka jestem rozbita bo niebardzo wiem co robić.
 
Do góry