reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Mała.czarna a czemu Ty się na listę nie wpisałaś? Wpisuj się i to szybciutko ;)
Nowe dziewczyny też się wpiszcie zobaczymy ile nas dokladnie jest, nawet te co czytają a się nie udzielają ;)
f2w3gov37znp1hsr.png
Czekam jak się to wszystko rozwinie :)
 
Powodzenia ;) ja się zapisałam w styczniu , ale mozolnie mi to idzie , teraz to już wgl. mój brat zapisywal się ze mną, A dziś miał praktykę i udało mu się , ja daję sobie jeszcze miesiąc
Ja zaczęłam w kwietniu, ale to mnie tak zżera, że bardzo chciałabym to już skończyć. Nawet jak jutro nie zdam to robię sobie mała przerwę żeby odpocząć psychicznie.
 
Wynik bety z wczoraj: 751,3 .... kur... coś jest nie tak.
NIBY przyrost OK,ale ginekolog mówił, na wizycie tydzien temu, ze beta w poniedziałek/wtorek powinna wyniesc ok 1000 ...

Wtedy szybko mi rosła ta beta


I beta 02.07 godz. 17- 14,5
II beta 05.07 godz. 17 - 32,1
III beta 15.07 godz. 06:00 - 751,4

OM 11.06.2019

ckaiflw1prbvmdef.png
 
Wynik bety z wczoraj: 751,3 .... kur... coś jest nie tak.
NIBY przyrost OK,ale ginekolog mówił, na wizycie tydzien temu, ze beta w poniedziałek/wtorek powinna wyniesc ok 1000 ...

Wtedy szybko mi rosła ta beta


I beta 02.07 godz. 17- 14,5
II beta 05.07 godz. 17 - 32,1
III beta 15.07 godz. 06:00 - 751,4

OM 11.06.2019

ckaiflw1prbvmdef.png

Ale zobacz ja tez miałam mniej myśle ze idziemy tak samo
 
Ale zobacz ja tez miałam mniej myśle ze idziemy tak samo

:unsure:
A jak Ty miałas ?
Rozpiszsz daty i swoje wyniki?
Ty chyba OM jakos 11,12.06?

Mówię do męża cała w panice, ze w poniedziałek/wtorek miałam miec około 1000 (tak gin wyliczył) no i mąż mnie oświecił, ze gdybym dzisiaj pobrała,to pewnie miałabym ok 1000 ....
Jestem taka panikara, ze nie pomyślałam LOGICZNIE.

ckaiflw1prbvmdef.png
 
:unsure:
A jak Ty miałas ?
Rozpiszsz daty i swoje wyniki?
Ty chyba OM jakos 11,12.06?

Mówię do męża cała w panice, ze w poniedziałek/wtorek miałam miec około 1000 (tak gin wyliczył) no i mąż mnie oświecił, ze gdybym dzisiaj pobrała,to pewnie miałabym ok 1000 ....
Jestem taka panikara, ze nie pomyślałam LOGICZNIE.

ckaiflw1prbvmdef.png

5. 26,2
11. 536

Miesiączkę miałam 12.06
 
reklama
Do góry