reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Tak przy okazji, wy tez dostalyscie taka ilość badań do zrobienia? Przecież mi chyba pół litra krwi spuszcza [emoji23] aż się boje jutro iść do przychodni.
 
reklama
@UKmama na 18 ale moja gin jest po urlopie i będzie pewnie opóźnienie bo ma co chwilę klientki ale nie ma się co dziwić :) kurcze jakoś się nastawiam na najgorsze :/
 
Ja jestem w czepku urodzona… Tak bardzo czekałam na wynik HCG, no i co się okazuje? Że mają awarię maszyny i prawdopodobnie jutro będę miała dopiero wynik…

ckaiflw1vqq2pauu.png
 
Ooo najgorzej. Ale pewnie jest dobra i nie ma się co martwić :)

Oby kochana , oby.
Miałam podejść dzisiaj do ginekologa ale aby sprawdzić czy jest pęcherzyk ciążowy ale uznałam ze pójdę W czwartek, bo jak się okaże że on nic nie zobaczy to będę zaraz myślała że może Beta jest za niska lub Bóg wie co… A cztery dni jednak mogą sporo namieszać zdrówko
 
reklama
Czesc dziewczyny. Co myslicie o moim tescie? Wlasnie zrobilam (3 dni przed okresem) i jestem zaskoczona. Myslicie, ze wynik jest juz wiarygodny?
Z kalkulatora wychodzi mi termin na 27 marca, wiec nie wiem czy sie tu podpinac czy moze do kwietniowych mam?
998541

Jutro rano zrobie jeszcze jeden.

Poza tym macie jakies pomysly jak oglosic niusa mezowi? ;) Z pierwszym synkiem po prostu wygadalam sie. Tym razem chce oglosic nowine z fajerwerkami ;)
Dzieki i gratulacje wszystkim mamusiom!
 
Do góry