reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Taki mem mi się przy okazji przypomniał [emoji14]
1392106565_ske8wp_600.jpeg
 
reklama
U mnie jeżeli dziewczynka to na tą chwile będzie Klara lub Marta. Z chłopcem gorzej bo juz mam swojego wymarzonego Antoniego, ale podoba mi się Np Franek. Do marca coś sie wymyśli
 
Dzoewczyny trzymam kciuki za wasze wizyty i bete!

Mnie tez od soboty strasznie mdli, ale tylko 2 razy wymiotowałam. Do tego rewolucje żołądkowe :(

A z imion to mamy wybrana Helenke albo Laure a dla chłopca Adrian albo Michał
 
A jak zdrabniasz to imie? Mi jedyne co przychodzi do głowy to Kornelka, Kornelcia albo Korni. Ale to ostatnie trochę z korniszonem się kojarzy więc chyba nie bardzo [emoji1787][emoji23]
Dla nas jest Kornelka badz Nelka. Korni mowia na nia w zerowce czego niecierpi I mowi ze ona kornikiem nie jest [emoji23][emoji23]
 
reklama
Która z mam wizytuje we środę 17???ja mam wizytą, więc zobaczymy co tam się dzieje, czy jest serduszko. Co do imion- mamy już Jacka i marzymy o Agatce:)dla chłopca nie mamy jeszcze wybranego imienia:)
 
Do góry