reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Ale wam dziewczyny zazdroszcze ze mozecie podgladac wasze malenstwa na usg i isc do lekarza kiedy tylko sie niepokoicie. Mi odszedl czop 4 dni temu od jakiegos czadu mocne bole miesiaczkowe i plecow dzis skurcze juz takie konretne jeszcze tak nie bolalo trwajace okolo 1 min co 20min przez 2 h do tego po skurczach okropny bol w dole plecow brzuch jak kamien i klucie w pochwie jak by ktos mi igly wbijal chodze jak pingwin mieszkam w danii wiec nie moge pijechac sobie z buta do szpitala najpierw musze zadzw do poloznej i ina przez tel podejmuje decyzje czy mam przyjechać woec dzis zadzwonilam pierwsze dziecko juz sie przestraszylam i co mi powiedziala wziasc prysznic polozyc sie zrelaksowac jesli odejda wody dzwonic jesli zaczne krwawic dzwonic ijesli skyrcze beda co5 min. Ogolnie powiedziala ze moze sie rozkrecic akcja porodowa albo wszystko ustac dziekuje dowidzenia az sie poplakalam z nerwow.
Ja mam to samo w Norwegii... Tłumacze sobie tym że tutaj kobiety rodzą zdrowe dzidci wszędzie matki z wózkami. Damy radę trzymaj się 😉 tyle wiem że ponad 2 tyg temu mała miała 2800 wagi, ciekawe jaki klocuch wyjdzie. A szyjka dosłownie na oko sprawdzana więc nie wiem co się dzieje objawy mam takie same jak Ty.
 
reklama
Ale wam dziewczyny zazdroszcze ze mozecie podgladac wasze malenstwa na usg i isc do lekarza kiedy tylko sie niepokoicie. Mi odszedl czop 4 dni temu od jakiegos czadu mocne bole miesiaczkowe i plecow dzis skurcze juz takie konretne jeszcze tak nie bolalo trwajace okolo 1 min co 20min przez 2 h do tego po skurczach okropny bol w dole plecow brzuch jak kamien i klucie w pochwie jak by ktos mi igly wbijal chodze jak pingwin mieszkam w danii wiec nie moge pijechac sobie z buta do szpitala najpierw musze zadzw do poloznej i ina przez tel podejmuje decyzje czy mam przyjechać woec dzis zadzwonilam pierwsze dziecko juz sie przestraszylam i co mi powiedziala wziasc prysznic polozyc sie zrelaksowac jesli odejda wody dzwonic jesli zaczne krwawic dzwonic ijesli skyrcze beda co5 min. Ogolnie powiedziala ze moze sie rozkrecic akcja porodowa albo wszystko ustac dziekuje dowidzenia az sie poplakalam z nerwow.

Jezu to jest naprawdę strasznie i wcale ci się nie dziwię , że się boisz . Co by nie mówić nasza opieka w PL nie jest taka zła . Przynajmniej w razie problemu jedziesz na IP i tyle . I wiesz , że ktoś ci pomoże .
Który jesteś tydzień ?
 
35+5. Wzielam prysznic brzuch mnie boli plecy mnie napieprzaja leze w lozku i tylko milion mysli na minute brzuch mi twardnieje co chwila teraz jeszcze maly zaczal sie wypychac inie wiem juz czy to saskurcze czy cobo boli mnie caly czas :(
Jezu to jest naprawdę strasznie i wcale ci się nie dziwię , że się boisz . Co by nie mówić nasza opieka w PL nie jest taka zła . Przynajmniej w razie problemu jedziesz na IP i tyle . I wiesz , że ktoś ci pomoże .
Który jesteś tydzień ?
 
Moja szyjka byla w polsce sprawdzana w 30 tyg i dostalam luteine bo skrocila sie 1.5cm i skonczyla mi sie jak bylam w 33 tyg juz w danii i lekarz powiedzial ze juz mi nic nie orzeoisze ze juz jest 33 tydzien i co mabyc to bedzie, a i tak mam krotka bo jestem po konizacji szyjki macicy przed zajsciem w ciaze trochę chorowalam. Wiem ze maly wazyl tydzien temu 2700 ale te ich wyliczenia to wiesz jak oni mierza palcami rekoma i miara krawiecka [emoji23]
Ja mam to samo w Norwegii... Tłumacze sobie tym że tutaj kobiety rodzą zdrowe dzidci wszędzie matki z wózkami. Damy radę trzymaj się [emoji6] tyle wiem że ponad 2 tyg temu mała miała 2800 wagi, ciekawe jaki klocuch wyjdzie. A szyjka dosłownie na oko sprawdzana więc nie wiem co się dzieje objawy mam takie same jak Ty.
 
35+5. Wzielam prysznic brzuch mnie boli plecy mnie napieprzaja leze w lozku i tylko milion mysli na minute brzuch mi twardnieje co chwila teraz jeszcze maly zaczal sie wypychac inie wiem juz czy to saskurcze czy cobo boli mnie caly czas :(

Koszmar . Nie mogę uwierzyć w takie rzeczy . W Polsce byś już była w szpitalu . Zbadaliby cię i byłabyś spokojniejsza . Aż mi się gorąco zrobiło z nerwów jak pomyśle co ja bym zrobiła w tej sytuacji . Trzymam za ciebie kciuki kochana . Nawet nie wiem co Ci poradzić w tej sytuacji .
 
Moja szyjka byla w polsce sprawdzana w 30 tyg i dostalam luteine bo skrocila sie 1.5cm i skonczyla mi sie jak bylam w 33 tyg juz w danii i lekarz powiedzial ze juz mi nic nie orzeoisze ze juz jest 33 tydzien i co mabyc to bedzie, a i tak mam krotka bo jestem po konizacji szyjki macicy przed zajsciem w ciaze trochę chorowalam. Wiem ze maly wazyl tydzien temu 2700 ale te ich wyliczenia to wiesz jak oni mierza palcami rekoma i miara krawiecka [emoji23]

🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ 21 wiek 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
 
Mam to samo - i jak nie urok to sra....... 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Dokładnie .... co nowe odczucie to dostaje zawału :p

Narazie czekam - jak będzie tak codziennie to idę wcześniej do lekarza - bo mam dopiero pod koniec lutego wizytę [emoji33]

Chociaż dzisiaj mały (a w sumie wczoraj bo już 3:00) dał mi tak popalić wieczorem ze Myslalam ze zaraz wyjdzie na zewnątrz i zastanawiałam się co się dzieje [emoji848] bolało dosłownie mnje wszystko. Ale pospalam całe 4h i trochę lepiej :)
 
Ja po 33 tyg zaczelam czuc mniej ruchow malego znaczy teraz czuje takie tylko rozpychanie i przeciaganie nie czuje juz kopniakow takich jak wczesniej. Tak samo wczesniej za kazdym razem jak obracalam sie z boku na bok zawsze sie przebudzal i mnie bombardowal a teraz juz tak nie jest a mamy 35+4.
Mam to samo. Już nie budzi się w nocy jak wstaję do wc albo zmieniam bok. Dla mnie to lepiej, bo często ze względu na Niego już nie mogłam dalej spać, bo się wiercił :)
 
reklama
Moja szyjka byla w polsce sprawdzana w 30 tyg i dostalam luteine bo skrocila sie 1.5cm i skonczyla mi sie jak bylam w 33 tyg juz w danii i lekarz powiedzial ze juz mi nic nie orzeoisze ze juz jest 33 tydzien i co mabyc to bedzie, a i tak mam krotka bo jestem po konizacji szyjki macicy przed zajsciem w ciaze trochę chorowalam. Wiem ze maly wazyl tydzien temu 2700 ale te ich wyliczenia to wiesz jak oni mierza palcami rekoma i miara krawiecka [emoji23]
Trzymaj się dzielnie, jesteśmy z Tobą. Daj znać jak się czujesz po nocy.
 
Do góry