reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny już od jakiegoś czasu mam taki jakby śluz gęsty biało lekko zielonkawy. Czy to może czop powoli odchodzić? Chyba z dwa tygodnie temu miałam pierwszy taki śluz w całej ciąży. A zapomniałam lekarza zapytać. Dziś mam 36+2. To chyba za szybko na odchodzenie czopu. I onchyba taki wodnisty powinien być, nie?
 
Dziewczyny już od jakiegoś czasu mam taki jakby śluz gęsty biało lekko zielonkawy. Czy to może czop powoli odchodzić? Chyba z dwa tygodnie temu miałam pierwszy taki śluz w całej ciąży. A zapomniałam lekarza zapytać. Dziś mam 36+2. To chyba za szybko na odchodzenie czopu. I onchyba taki wodnisty powinien być, nie?

Martynka jak zielonkawy to może infekcja się jakaś przypałętała ???
 
Martynka jak zielonkawy to może infekcja się jakaś przypałętała ???
Hmmm wiesz co lekarz kazał brać furagine i urosept na drogi moczowe. W sumie nie piecze mnie tam nic tylko właśnie po siusianiu. Jak będę za tydzień u innego ginekologa zapytam..tylko, żeby nie zapomnieć ☺ w sumie racja, zielony to jakby bakterie.
 
Jakaś infekcja lub grzybica. Do tego bierz jeszcze wit C, działa też odkażająco na drogi moczowe. Ja jak coi takiego miałam w poprzedniej ciąży dostałam antybiotyk, żeby infekcja nie zaszkodziła dziecku.
 
Hmmm wiesz co lekarz kazał brać furagine i urosept na drogi moczowe. W sumie nie piecze mnie tam nic tylko właśnie po siusianiu. Jak będę za tydzień u innego ginekologa zapytam..tylko, żeby nie zapomnieć [emoji5] w sumie racja, zielony to jakby bakterie.

Tak mi się wydaje - jak tak to dostaniesz albo Nystatynę albo Clotrimazol albo coś takiego . Jak cię swędzi to możesz sobie maść clotrimazolum kupić i smarować . Dużo wody pij żeby wypłukiwać to wszystko .
 
Tak mi się wydaje - jak tak to dostaniesz albo Nystatynę albo Clotrimazol albo coś takiego . Jak cię swędzi to możesz sobie maść clotrimazolum kupić i smarować . Dużo wody pij żeby wypłukiwać to wszystko .
Tak jest! I wiecie co cały czas jestem spocona i boli mnie głowa. Może to też z nerwów.😰 Zastanawiam się jeszcze czy znów się gdzieś nie przeziębiłem. Wiecie może ile brać tej witaminy c i czy to może być rutonoscorbin?
 
reklama
A okej. To kupię w aptece zwykłą wit c. Bo niestety nie posiadam takiej.

Na infekcje żeby się nie namnożyła super jest sok z żurawiny 100%, jest cierpki, ale robi dobre środowisko i może zbadaj też mocz, żeby na końcu się nic większego nie rozkręciło. Są tez takie „dobre bakterie” probiotyki, które aplikuje się na dole zamiast doustnie.
 
Do góry