reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Hej,
Bylam dzis na usg..... generalnie siedze i rycze......
są 2 pęcherzyki!!! nie widac jeszcze serduszek. w jednym jest ładne ciałko żółte, w drugim coś jest ale nie wiadomo czy to ciałko czy co.... za tydzień powtórka....
ale generalnie siedzę i ryczę.....
bo łącznie 4 dzieci to juz nie ogarnę....
Gratulacje chociaż rozumiem twoje przerażenie, też bym była. Ale podwójne szczęście będziesz miała
 
reklama
6 tc i 1 d.
Problem polega na tym ze moja nastrasza corka jest chora i jezdze z nia duzo na zajecia z rehabiitacji.
Generalnie gin kazal nie myslec przez tydzien (ciekawe jak) i czekamy az serca badz serce zabije.
to juz wiem czemu tak pieknie beta mi rosla...

a ani w mojej ani w meza rodzinie nigdy nie bylo blizniakow....
 
6 tc i 1 d.
Problem polega na tym ze moja nastrasza corka jest chora i jezdze z nia duzo na zajecia z rehabiitacji.
Generalnie gin kazal nie myslec przez tydzien (ciekawe jak) i czekamy az serca badz serce zabije.
to juz wiem czemu tak pieknie beta mi rosla...

a ani w mojej ani w meza rodzinie nigdy nie bylo blizniakow....
Yyyy nie strasz mnie bo mi tez beta pieknie rosła:( jak togin mi powuedzial jak na razie jest jeden pecherzyk:(
 
Hej,
Bylam dzis na usg..... generalnie siedze i rycze......
są 2 pęcherzyki!!! nie widac jeszcze serduszek. w jednym jest ładne ciałko żółte, w drugim coś jest ale nie wiadomo czy to ciałko czy co.... za tydzień powtórka....
ale generalnie siedzę i ryczę.....
bo łącznie 4 dzieci to juz nie ogarnę....
Gratuluję. Rozumiem Twoje obawy, każdy by je miał. Moja mama ma koleżankę która miała 3 odchowane córki i w wieku 42 lat zaszła w ciążę z wpadki i urodziła.....uwaga...trojaczki i to 3 baby:) ta to dopiero była przerażona, ale teraz się z tego smieje:) będzie dobrze, głową do góry:) jak mąż/partner zareagował?
 
Gratuluję. Rozumiem Twoje obawy, każdy by je miał. Moja mama ma koleżankę która miała 3 odchowane córki i w wieku 42 lat zaszła w ciążę z wpadki i urodziła.....uwaga...trojaczki i to 3 baby:) ta to dopiero była przerażona, ale teraz się z tego smieje:) będzie dobrze, głową do góry:) jak mąż/partner zareagował?

Dostał ataku śmiechu .....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej,
Bylam dzis na usg..... generalnie siedze i rycze......
są 2 pęcherzyki!!! nie widac jeszcze serduszek. w jednym jest ładne ciałko żółte, w drugim coś jest ale nie wiadomo czy to ciałko czy co.... za tydzień powtórka....
ale generalnie siedzę i ryczę.....
bo łącznie 4 dzieci to juz nie ogarnę....
Ogromne gratulacje [emoji5] A wczoraj pomyślałam, że chyba jeszcze na marcowkach nie mamy bliźniaków [emoji2]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale też nie przesadzajmy. Są jeszcze taksówki. Ostatnie imprezy męża bo pózniej nie będzie jak. Przyjdzie taki czas że nie będzie mógł sobie pozwolić wypić. Przecież @Doti306 nikt nie zmusza do jeżdżenia, ja gdybym miała dość to porozmawiałabym szczerze z M i napewno by zrozumiał. Jeżeli źle się czujemy musimy uświadomić Ich że ciąża nie jest dla nas łatwa. Ale jeśli czujemy się dobrze nie ma co wariować. Trzeba uważać , odpoczywać ale też pamiętać że nie jesteśmy umierające :) :) to ma być dla nas piękny czas a nie czas użalania się nad sobą :)
Chyba masz rację .Hormony wariuja i z tad może durnowate myśli i cudowanie. ZGODZĘ się z koleżanką nie ma co się uzalac. .. dzięki wielkie za "kubeł zimnej wody " tego mi trza było :)
 
Do góry