reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Mnie w ogóle nie ciągnie do imprez, wyszalam swoje a od dłuższego czasu uwielbiamy domowe spotkania z przyjaciółmi [emoji173]️ dziecko ani ciąża w ogóle w nich nie przeszkadzają[emoji2]sami lubimy iść do kina a tu już trzymiesięczny Miki został z babcia. U nas po dziecku nic się nie zmieniło na "gorsze" jeżeli chodzi o życie towarzyskie bo znajomi i przyjaciele tez maja dzieci no i mamy babcie blisko [emoji173]️jedynie okres abstynencji przedłuży mi się chyba do 6 lat [emoji85] ale alkoholu tez mi nie brakuje a lubiłam wcześniej imprezować ale to chyba to ze to już był czas na dziecko w naszym życiu i bardzo czekaliśmy na nie. W drugim trymestrze to w ogóle tryskalam humorem i mogłam siedzieć z przyjaciółmi do pozna i wcale mi nie przeszkadzał brak alkoholu co kiedyś mi się wydawało nie do pomyślenia. Czasem czerwonego wina bym się napiła ale przyjdzie jeszcze pora. Nie sądziłam ze tyle spełnienia przyniesie mi kp.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mnie tylko nosi, jak włączę sobie dawną muzykę, wtedy jestem w innym świecie. Zakonczylam z tym wszystkim, jak pojechaliśmy niezłą grupą na imprezę, ja oczywiście zawsze podest czy jeszcze wyżej, ale w pewnym momencie stanelam, rozejrzalam się w koło i stwierdziłam. Co ja jeszcze tu robię, najwyższa pora ustąpić miejsca innym nastolatkom:) zadzwoniłam do swojego ojczulka przyjechał po mnie i na tym się skończyło;) moi znajomi, hmmm wszyscy jak jeden mąż jak mają dzieci i rodziny to separuja się od innych. Koleżanki, ze tak brzydko sie wyrażę stoczyly się na dno. Więc kiepsja sprawa u mnie:) jednym sie wiedzie, drugim nie. A jak juz sie wiedzie, to po za czubkiem wlasnego nosa nic nie widzą;)
 
Hej,
Bylam dzis na usg..... generalnie siedze i rycze......
są 2 pęcherzyki!!! nie widac jeszcze serduszek. w jednym jest ładne ciałko żółte, w drugim coś jest ale nie wiadomo czy to ciałko czy co.... za tydzień powtórka....
ale generalnie siedzę i ryczę.....
bo łącznie 4 dzieci to juz nie ogarnę....
Hej znowu dużo napisane nie daje rady doczytać ale doczytałam taka super info :) Napewno dasz radę ale wierze,ze w pierwszej chwili to jest szok :) Ja to dzisiaj poszłam do sklepu i przymierzałam bluzę i stwierdzam,ze na żadne zakupy nie będę chodzić.Brzuch nadmuchany ,fałdy odstają i jestem zdołowana :(

Trzymam kciuki za każda wizytę i czekam na info :)

A tu moje foto mojego sadła
 

Załączniki

  • IMG_1575.JPG
    IMG_1575.JPG
    888,5 KB · Wyświetleń: 101
Hej znowu dużo napisane nie daje rady doczytać ale doczytałam taka super info :) Napewno dasz radę ale wierze,ze w pierwszej chwili to jest szok :) Ja to dzisiaj poszłam do sklepu i przymierzałam bluzę i stwierdzam,ze na żadne zakupy nie będę chodzić.Brzuch nadmuchany ,fałdy odstają i jestem zdołowana :(

Trzymam kciuki za każda wizytę i czekam na info :)

A tu moje foto mojego sadła
To ciazowy czy spozywczy? Bo nie wiem czy mam się pocieszac sama:)
 
Właśnie, DziewcZyny Wam te już brzuchu rosną? No ja nie mogę zapisać się już w żadne spodnie :/ w pierwszej ciąży tak nie miałam,chyba w 3-4 miesiącu brzuch ni lekko wyskoczyl,a teraz to porażka...jak tak dalej pójdzie to słoń ze mnie będzie :-)
 
@mimi8334 Kochana nie masz czym się przejmować. W końcu jesteś w ciąży. Potem dzidzi pomoże Ci schudnąć bez obaw[emoji6][emoji6][emoji6]no i widzę, że figury to My mamy bardzo podobne jak nie takie same. A najlepsze to to, że tego brzuszka nie idzie wciągnąć. A wszędzie piszą i mówią, że przy pierwszej ciąży brzuszek się późno pokazuje, a Ja jestem dowodem na to, że to nieprawda. Gdzieś tak od tygodnia zaczął się robić pełniejszy. Moja teściowa Mi opowiadała, że Ona też tak miała jak Ja. Już pod koniec drugiego miesiąca musiała nosić luźniejsze ciuchy bo wszystko Ją obciskało. A Ty w Polsce jesteś??

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie, DziewcZyny Wam te już brzuchu rosną? No ja nie mogę zapisać się już w żadne spodnie :/ w pierwszej ciąży tak nie miałam,chyba w 3-4 miesiącu brzuch ni lekko wyskoczyl,a teraz to porażka...jak tak dalej pójdzie to słoń ze mnie będzie :-)
Ja w 5 tc(a jutro juz 7) musialam kupic sobie materialowe spodnie juz. Wszystkie spodnue mi odpadly, najbardziej mi zal dlugich ogrodniczek i krotkich bo kedwo je kupilam:(
 
reklama
Ja jeszcze w łaszki się mieszcze :) pewnie do czasu :)
Mi to w ogóle nigdzie chodzić się nie chce .Żadne imprezy ani nic. Ostatnio ze mnie to takie "flaki z olejem " hehe. Mam nadzieje ze to minie. Dziś skoczyć muszę zakupy do lodówki zrobić i mam kolo 19 wizytę u ortodontki. Zakładam aparat na dolne ząbki.
 
Do góry