reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

@michalina_ch Gratulacje! na pewno sobie poradzicie ;* kurde aż zaczełam się zastanawiać jakby to było gdybym ja miała bliźniaki, tym bardziej, że u mnie co pokolenie są ;D
ale u mnie był jeden pęcherzyk ;<
 
reklama
Dostał ataku śmiechu .....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE

Gratuluję, najważniejsze że ciąża jest tam gdzie ma być...teraz czekaj na serduszka...każda z nas pewnie byłaby w szoku po takiej informacji...a to że się martwisz potwierdza, że jesteś odpowiedzialną mamą i nawet z 4 dzieci dasz sobie doskonale radę :)
 
U mnie w sumie też jakieś dwa pęcherzyki ale gin powiedział ze tym drugim nie ma się co martwić. Ja zobaczę co w pon.będzie i co usg pokaże :)
2017-07-17 13.51.54.png
 

Załączniki

  • 2017-07-17 13.51.54.png
    2017-07-17 13.51.54.png
    161,5 KB · Wyświetleń: 349
Chyba masz rację .Hormony wariuja i z tad może durnowate myśli i cudowanie. ZGODZĘ się z koleżanką nie ma co się uzalac. .. dzięki wielkie za "kubeł zimnej wody " tego mi trza było :)
Tylko jak czujesz się zmęczona to porozmawiaj ze swoim M - zrozumie napewno :) w dzisiejszych czasach nie ciężko o transport. Ja też narazie jestem kierowcą- i bardziej denerwuje mnie to że inni balują a ja patrzę :) - a na trzeźwo nie lubię towarzystwa osób pod wpływem
 
Tylko jak czujesz się zmęczona to porozmawiaj ze swoim M - zrozumie napewno :) w dzisiejszych czasach nie ciężko o transport. Ja też narazie jestem kierowcą- i bardziej denerwuje mnie to że inni balują a ja patrzę :) - a na trzeźwo nie lubię towarzystwa osób pod wpływem
Mam dokładnie to samo. To jest mega irytujące. ..
 
@michalina_ch Gratulacje! na pewno sobie poradzicie ;* kurde aż zaczełam się zastanawiać jakby to było gdybym ja miała bliźniaki, tym bardziej, że u mnie co pokolenie są ;D
ale u mnie był jeden pęcherzyk ;<
Poczekaj wszystkie się zmienic może. Ktoras na innym watku pisala ze w 11tc wyszlo ze są dwa serduszka:)) wiec nic straconego. Ja sama w stresie:D bo beta pieknie mi rosła jak @michalina_ch :/
 
reklama
@michalina_ch gratulacje! Wszystko się ułoży...na pewno! Los wie co robi :-)
Wszystkim wizytujacym dziś życzę powodzenia i trzymam mocno kciuki!:-)
Ja niecierpliwie czekam do przyszłej środy,ale co dzień martwi się...mogłabym mieć uda co tydzień i chyba i tak byłoby za malo ..://
Ja dalej wymiotuje, zazwyczaj wieczorami...najgorzej jak mnie nie mdli...to od razu mam myśli,że coś nie tak... więc już ole wymiotowac....ehh jesZcze 7 miesięcy :-)
 
Do góry