reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jeden test pozytywny drugi negatywny

reklama
Równie dobrze mogą to być objawy ciążowe ale na test jeszcze za wcześnie dlatego mógł wyjść negatywnie . Nie mam 15 lat by nie wiedzieć jakie objawy mam przed @. A do tej pory żadnych nie miałam . Przed jak i po @.

Gdyby to byly objawy ciazowe to test bylby juz pozytywny. Kobiecy organizm to nie zegarek. Nie zawsze beda wystepowaly te same objawy pms. Cykl kobiecy zmienia sie co jakis czas.
 
Równie dobrze mogą to być objawy ciążowe ale na test jeszcze za wcześnie dlatego mógł wyjść negatywnie . Nie mam 15 lat by nie wiedzieć jakie objawy mam przed @. A do tej pory żadnych nie miałam . Przed jak i po @.

Najwięcej objawów ciążych miałam ... bez ciąży.
Te w ciąży o ile występowały (byłam w ciąży 4 razy) to dopiero w okolicach 6-7 tygodnia gdzie beta była w dziesiątkach tysięcy.
 
Test wykonany z pierwszego porannego moczu ,dzień po terminie spodziewanej @.
 

Załączniki

  • IMG_20240513_103453.jpg
    IMG_20240513_103453.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 109
Do góry