reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Nie chciałbyś :). Dzisiaj miałam takie skurcze jelit, że wytrzymać nie mogłam, a wymiotowałam co tylko poczułam jakikolwiek zapach. Mam nadzieję, że to jednorazowe było. Teraz mam smak na ciastka z marmaladą. Ech

Trzymam kciuki za wizyty.

Napisane na myPhone_CUBE_LTE w aplikacji Forum BabyBoom
Ha ha i to jest ciąża, wymioty a zaraz potem wycinanie ciastek:)
 
reklama
Brak mi słów. A nie dqj Boże zdarzy ci sie plamic z soboty na niedziele, to co wtedy? Przeciez musisz jechać na IP, to meza pijanego z imprezy wezmiesz jako pasazera?
Ale też nie przesadzajmy. Są jeszcze taksówki. Ostatnie imprezy męża bo pózniej nie będzie jak. Przyjdzie taki czas że nie będzie mógł sobie pozwolić wypić. Przecież @Doti306 nikt nie zmusza do jeżdżenia, ja gdybym miała dość to porozmawiałabym szczerze z M i napewno by zrozumiał. Jeżeli źle się czujemy musimy uświadomić Ich że ciąża nie jest dla nas łatwa. Ale jeśli czujemy się dobrze nie ma co wariować. Trzeba uważać , odpoczywać ale też pamiętać że nie jesteśmy umierające :) :) to ma być dla nas piękny czas a nie czas użalania się nad sobą :)
 
Trzymam kciuki za wszystkie dzis wizytujace mamusie :) dajcie znac jak bedziecie juz po :)
Ja dzis rano byłam na badaniach, ale zrobiłam tylko te podstawowe a w czwartek dopytam czy robic reszte :)
Od rana mam takie mdłości ze masakra jakaś, a jeszcze kilka dni temu zero objawów :) dzis u mnie równy 8 tydzień. Tak wiec @Lido wszystko przed Tobą :)
@Doti306 jesli taki uklad ci nie odpowiada to powiedz mężowi i znajomym :) ja gdy sie zle czuje to zostaje w domu i odpoczywam, a gdy samopoczucie pozwala to tez zdarza mi sie wyjsc na imprezę ze znajomymi. Najważniejsze jestesmy my i to jak sie cZujemy :)
 
Hej,
Bylam dzis na usg..... generalnie siedze i rycze......
są 2 pęcherzyki!!! nie widac jeszcze serduszek. w jednym jest ładne ciałko żółte, w drugim coś jest ale nie wiadomo czy to ciałko czy co.... za tydzień powtórka....
ale generalnie siedzę i ryczę.....
bo łącznie 4 dzieci to juz nie ogarnę....
 
Hej,
Bylam dzis na usg..... generalnie siedze i rycze......
są 2 pęcherzyki!!! nie widac jeszcze serduszek. w jednym jest ładne ciałko żółte, w drugim coś jest ale nie wiadomo czy to ciałko czy co.... za tydzień powtórka....
ale generalnie siedzę i ryczę.....
bo łącznie 4 dzieci to juz nie ogarnę....
Oooo gratuluję :) Nie martw się, dasz radę.

Napisane na myPhone_CUBE_LTE w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej,
Bylam dzis na usg..... generalnie siedze i rycze......
są 2 pęcherzyki!!! nie widac jeszcze serduszek. w jednym jest ładne ciałko żółte, w drugim coś jest ale nie wiadomo czy to ciałko czy co.... za tydzień powtórka....
ale generalnie siedzę i ryczę.....
bo łącznie 4 dzieci to juz nie ogarnę....
Oj to gratuluję:)tez bym ryczala:D
 
Hej,
Bylam dzis na usg..... generalnie siedze i rycze......
są 2 pęcherzyki!!! nie widac jeszcze serduszek. w jednym jest ładne ciałko żółte, w drugim coś jest ale nie wiadomo czy to ciałko czy co.... za tydzień powtórka....
ale generalnie siedzę i ryczę.....
bo łącznie 4 dzieci to juz nie ogarnę....
A który masz dokładnie tydzień?
Jeśli się potwierdzi ciąża bliźniacza to faktycznie początki będą mega ciężkie ale miną pierwsze dwa lata i będzie super! Mam wśród znajomych takie sytuacje. Głowa do góry nie stresuj się :)
 
reklama
Hej,
Bylam dzis na usg..... generalnie siedze i rycze......
są 2 pęcherzyki!!! nie widac jeszcze serduszek. w jednym jest ładne ciałko żółte, w drugim coś jest ale nie wiadomo czy to ciałko czy co.... za tydzień powtórka....
ale generalnie siedzę i ryczę.....
bo łącznie 4 dzieci to juz nie ogarnę....
Kochana spokojnie!! Nie załamuj się. Dasz sobie radę. Zobaczysz, że wszystko się ułoży, a potem to będziesz się śmiała z tego jak zareagowałaś. Głowa do góry!!! Los Ciebie pięknie obdarzył i to znaczy, że podołasz temu!!!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry