reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Ale różne dziwactwa rodzą podobnie jak "człowieki " :D ej młoda jak szkoda Ci kasy ja zafunduje ale wklej inne foto co by można było bardziej ocenić sytuację . No trzeba Ci pomóc no :D
 
reklama
Wariatki. Ale umiecie humor poprawić.
Barbra spróbuj im zasugerować, ze chociaz na chwilkę i ze bardzo chcialbys karmić więc to same plusy dla Was obojga. Trzymam kciuki by Grzesiu mógł się do Ciebie jutro pezytulic!!!
A ja wmawiam sobie, z3 najdłużej pochodze w dwupaku jeszcze tydzień i musza coś z tym zrobić!!!
Clodi kciuki za jutro!!! Czekamy na relacje!!
Asienka to duży synek!!!
Manka plusy i minusy bycia w ciazy tutaj. Niebawem wszystko będziemy wiedziały
Zaraz kładę się spać bo nigdy nie wiem kiedy przyjdzie na mnie pora.
No chyba, że nie będę mogła zasnąć to będę zaglądać ... dobranoc
 
Nosz kurczaki! Torba w końcu spakowana, a tu nagle, ni z gruchy ni z pietruchy dostałam dwóch mocnych skurczy!! Zaraz wyciągnę wszystkie rzeczy z tej torby.. Przecież mam czas do pierwszego dnia wiosny!!
 
BarBra, a powiedzieli dlaczego nie możesz wziąć Grzesia do kangurowania? Albo karmić piersią bez używania laktatora? Czy on leży non stop w tym inkubatorze? Nie kumam, przecież ciąża była donoszona, cos sie aktualnie z dzieckiem dzieje złego? Oprócz tego ze startuje w tap madel? Kochana, domagaj sie wiecej informacji o stanie swojego synka! Nie płacz, tylko walcz o swoje!
 
W sumie to idę spać ,zanim młoda wrzuci zdjecie od drugiej strony ;D
Zaraz nowy miesiąc ;) mozna rodzic ;D. Spokojnej nocy wszystkim !:)
 
Trzymaj się Bar! Jesteśmy z Tobą,już niedługo przytulisz Grzesia i już nie oddasz:)
Fanti,a kółeczkiem zakręciłaś?
&&&& za jutrzejsze wizyty, wyjścia,porody sn i cc :)
Spokojnej nocki
 
reklama
to ty kustronka chcesz w torbie dziecku miejsce robić że na skurcze rozpakowujesz? :oo2:
Fanti, choćbym chciała to dziecku miejsca w torbie nie zrobię. Wpakowałam absolutne minimum, a juz trzeba było noga dopychać żeby się zasunęła.. Niestety, obrazek do patrzenia podczas porodu się nie zmieścił, nad czym ubolewam strasznie :/ :D
 
Do góry