reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Bar straszne to musi być, nawet nie chce sobie tego wyobrażać. Współczuje Ci naprawdę. Musisz być silna, on napewno czuje Twoją obecność
 
reklama
9d3e93ac18c7f457fcd2d06b5cdc7cad.jpg


Interesuje mnie czy rozmiar mojego brzucha i rozstaw nóg może świadczyć o tym ze już czas abym wydała dziecko na świat?

[emoji133] [emoji133] [emoji133] [emoji133] [emoji133] [emoji133] [emoji133] hahahahah

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Bar może chociaż dotknąć ręką pozwolą? Jeść mu przecież też jakoś dają. Może mogłabyś być przy tym. Zapytaj a nawet możesz im się rozpłakać. Już chociaż to coś by Ci dało. Będzie dobrze, zobaczysz. Mocno Wam kibicuję.
 
młoda wielkość brzucha świadczy, że nie jesteś człowiekiem.. twoja ciąża potrwa ok 2 lat.. a rozstępy na nogach masz tragiczne.. tygrysek przy tobie to mały pikuś..
dziękuję za uwagę- 150 zł się należy.. a zdjęcie z usg za dodatkową opłatą..
 
Młoda ja myślę ,że zdjęcie zrobione idealnie ,ale nie od tej strony . Da się to ocenić -zdejmij piżamke i odwrotnie apratem cyknij . FANTI napewno będzie wiedzieć:D
 
Bar nie płacz.. kochana zobacz jaka banda wariatów tu z siebie pajaca robi, żebyś się uśmiechnęła.. dołowanie się nic nie da.. tak musi być i tyle..
 
reklama
Przecież nie jestem człowiekiem więc nie mam takiej strony jak wy :( ja wyglądam inaczej

Haha

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Do góry