reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Nie, tylko doktor pobral ze srodka wymaz wziernikiem i nalozyl na plastikowa blaszke i powiedzial ze cos sie skrystalizowalo i ze nie wygląda to na wody.i bądź tu madry
 
Dziewczyny, ja juz zjadłam obiad, taka byłam głodna ze wciągnęłam raz dwa.
Tylko, ze dop. 11:30 i co ja będę pózniej jadła... Kurczę mam taki apetyt, ze konia z kopytami bym wciągnęła nosem ;)
 
Cień przy cewniku od razu są skurcze, przynajmniej ja tak miałam, ale po jego wyjęciu często gęsto ustępują, więc nie wiadomo czy te kobietę ruszy.
 
Ja po wizycie...
Az dziwne.. Nie mam rozwarcia.. :-O
Nawet lekarka byla zdziwiona. Ale pojezdzila mi tam paluchami z tekstem " teraz jedz do domu i na spokojnie dopakuj torbe... W kazdej chwili może się zacząć" I magnezu mam zakaz zażywania :-)
Ciekawe kiedy się zacznie...
 
reklama
Sorki dziewczyny nie jestem w stanie odnieść się do wszystkich od wczorajszego wieczora, jeszcze do 22:00 starałam się być na bieżąco z wydarzeniami, ale w pewnym momencie poczułam się jakbyśmy wszystkie znalazły się na jednej sali na Wall Street w trakcie krachu giełdowego :p już mi się pomieszało kto urodził, kto siedzi na IP, kto ma skurcze, komu wody się sączą, która wychodzi z maleństwem do domu, która miała cc która sn, która dziewczynkę, która chłopca... Normalnie masakra! Życzę nam wszystkim aby dzisiejszy dzień był spokojniejszy.

Poziomka ja poprzednio do samego końca nie miałam żadnych symptomów- ani jednego straszaka, ani czopa, ani chluśnięcia/sączenia wód. Poprostu 39+1 zaczęła się akcja skurczowa- on miesiączkowych nieregularnych w domu, do partych 24 godziny później na porodówce ;)

Bar co do wagi Grzesia przypominam że w okolicach 20-któregoś tygodnia Twój gin ocenił go na 1400g, kiedy reszta mamusiek w tym tygodniu miała szacunki na 800-900 g :p resztę sama sobie dopowiedz :p Myślę, że trzeba go zapoznać z lekarką fanti- dogadają się :D
Dzasti, izik może umówcie się na randkę w połowie korytarza :D

Oho doczytałam czyli serduszko będzie nam drugi dzień pod rząd wrażeń dostarczać :p Odpocznij kobieto w domu trochę z synkiem. Daj sobie jeszcze z tydzień wolnego!
 
Do góry