reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Alia mnie by było szkoda za każdą wizytę 450, chyba żeby to był jakiś maleńki procent mojej wypłaty. Ale na tą chwilę to dla mnie za dużo.

Dziś dzień wyjść. Super.
Kubuś, mała Iga i Michał :) witajcie w domu kochani :):):)

My znów mamy mały sukces dziś. Mój Oli jest bardzo wybredny na jedzenie albo inaczej mówiąc dietę ma bardzo uboga. A dziś na śniadanie zjadł prawie całe jajko na miękko :)
Do tej pory jajko to tylko w szczawiowej i to bardzo drobno posiekane.
A jaki dumny jest z siebie, zdjęcia musiałam robić, do taty dzwonił do pracy, do babci też żeby się pochwalić.
 
Agiszonek bo wyszły mi skurcze regularne

Serduszko No to super teraz Kubuś już do domu to możesz rodzić

Bar ja słyszałam że koty mają leczniczą moc jak coś boli. Same wyczuwają bolące miejsce u człowieka i tam sie kładą

Cień Ty to masz z tymi szpitalami, dobrze że już końcówka, ja też szpitali nienawidzę na samą myśl że w najbliższym czasie spędzę tam pare dni odechciewa mi sie wszystkiego, nie ma to jak w domu w swojej łazience i swoim łóżku

Fanti No to super że sie przełamuje chłopak, podziwiam rodziców którzy żeby nakarmić dziecko muszą sie nieźle nagłowić i nagimnastykować, od 3 dni mam u siebie 6-letnią córkę siostry męża i już szlak mnie trafia bo co jej dam to kręci nosem. Mój Kasjan to chodzący przewód pokarmowy, wszystkożerny i każdą nowość jaką przygotuje to zje ze smakiem
 
Ostatnia edycja:
Alia ale cena za wizytę :O ale faktycznie niezły mu się trafił błąd pomiaru :D

Fanti brawa dla dzielnego Oliwiera :D ja pamiętam jak mój mężu się przełamał i zjadł pomidora na kanapce, ale byłam z niego dumna :rofl2:

La luna o kontrola rodzicielska fajna rzecz, już kilka razy mialam przestawiony program czy wyłączona pralkę w trakcie prania :D albo wsadzone jakies miśki i ustawioną juz pralkę na 3 godzinny program heh, na szczęście włączyć się nie nauczyła póki co :sorry:


Mi chyba znowu odpadł kawałek czopa, całkiem spory :O
 
reklama
Izik juz do domku, super :)
Zazdroszcze rozpakowanym mamuskom :D
Kubus i maz Cocosh tez do domku, super piatek, zaczal sie dobrze dla wiekszosci ;)

Ja dwie pobudki na siku standardowo
Cien skurcze na 14% i to byly juz te bolesne ? Alleluja, co bedzie przy 90%... ;] I nie cierpie takiego podejscia, jak lezysz w szpitalu a oni o niczym konkretnym nie informuja, przeciez po co ciezarnej takie informacje... :)
Maya jak tam w szpitalu, wiesz cos nowego ?
Fanti to gratulacje dla synka, ze sie przelamal i zjadl ;)
Edit ja tez zawsze mysle o odchodzacych wodach jak wstaje :D
 
Do góry