reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Witajcie Dzisiaj o 10.28 przyszła na świat nasza kolejna Królewna Julka 3250 54 cm.Dobrze że byłam w szpitalu bo inaczej urodzilabym w samochodzie he he, na porodowce byłam tylko 40 minut a po przebiciu pęcherza od razu parte,urodzona w pierwszych partych
 

Załączniki

  • 1455883263423.jpg
    1455883263423.jpg
    97 KB · Wyświetleń: 80
  • 1455883274769.jpg
    1455883274769.jpg
    51,5 KB · Wyświetleń: 79
Lilith gratulacje :)

Może przez weekend przystopujemy trochę z tymi porodami :).

Cień 14 % to takie skurcze na ćwiczenie macicy ;)
 
Ja bym była za tym, żeby dzieci spały tak jak my w ciąży, bo ja nie dość, że zasypiam ok.23, to jeszcze śpię do 12 ;D
No nic, zbieram się pod prysznic i jadę po wynik gbs. Potem szybkie zakupy, w planach dziś rybka i biorę się za szykowanie obiadu, do 15 muszę się wyrobić :)
 
Lilith wielkie gratulacje!!!!

Cień dziwni ci lekarze w tym szpitalu :/ Na usg było widać wody?

Super ze wychodzicie do domu tylko nie pamiętam kto... miałam ponad 90 postów do nadrobienia :D :)

Jaja by byly gdyby codziennie któraś urodziła[emoji14]haha



Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry