reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Dzisiaj tu względny spokoj ; ) .. Ale może sie w nocy znowu zacznie hyhy.
Coś mi Bursztynek chodzi po glowie ; > No i cichociemna Sarna.
Serduszko odpoczywaj.
Ja jade na pierwsze ktg. Nie wiem czemu sie denerwuję.
 
reklama
14% to malutko, ja wczoraj na ktg miałam 5 regularnych skurczy na poziomie 80% i nie czułam bólu tylko takie rozpieranie od środka
 
A ja sie dzisiaj czuje jak jeden wielki chodzacy skurcz. Tak sie brzuch spial, ze az ciezko sie schylac. Wzielam magnez. Niech juz pusci[emoji14]bo zaraz jedziemy na zakupy a ciezko sie chodzi z takim kamieniem;)

Cien a mi sprawdzali z wkladki czy to wody. Ale ja wtedy nawet nie mialam watpliwosci bo saczyly sie konkretnie;)

Alia i za kazda wizyte 450? Matko! Ja w pierwszej ciazy poszlam na usg 4d zeby sie dowiedziec kto mieszka w brzuszku. Dalam 350zl, dowiedzialam sie, ze 100% dziewczynka bo "na tym etapie nie ma pomylek". Jakiez bylo moje zdziwienie jak juz urodzilam i zobaczyłam miedzy nozkami pokazne jajka :D



Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka
 
LilithGoth gratulacje ! Jestes kolejna szczesciara, ktora ma to za soba :)

Poziomka, Dzasti tez nie miala zadnych objawow przepowiadajacych porod a wody nagle chlusnely wiec nie znamy dnia ani godziny :p

Kubusiowa, Ty mowisz, ze przenosisz a mi sie wydaje ze Tobie si wlasnie zacznie przed terminem i pojdzie jak po masle :D

Bursztynek tez mi sie wydaje, ze ma cisze przed burza :)
 
reklama
Do góry