reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

roxi! trzymaj sie!! w krótce pojawi się znów piekna i zdrowa fasolka!! trzymam kciuki!! przykro mi :(
Chrobek z wielką chęcią moi rodzice mieszkają na skarpie :)
 
reklama
Roxi tak mi przykro. Mam nadzieję, że niebawem pochwalisz się nam fasolka.

Sarna miło by było. A teraz gdzie mieszkasz.?
 
Dziękuję dziewczyny. Ja też mam nadzieję że niedługo będę mogła się pochwalić dwoma kreseczkami a potem piękną fasolką. Życzę żeby wam fasolki rosły zdrowe i silne i żeby serduszka mocno biły :-*
 
roxxi kochana kciuki za nową fasolkę :)


powiem wam ze w pierwszej ciazy wszystko robiłam na luzie a tu ciagle mam jakieś obawy i strachy tym bardziej ze jakby nie patrzec wpadka 2 tygodnie temu na urodzinach wypilam 4 kieliszki wódki, gdzieś się jakiś radler trafił albo kieliszek białego wina... i jeszcze jakis tydzien temu w mezem cwiczylismy K1 i dostałam w brzuch bo nie zdazyłam napiąć mięśni nosz wiem głupia jestem... ale po prostu ciągle myśle o tych rzeczach no i kwas foliowy przeciez się nie przygotowywałam do tej ciąży nic nie brałam, :eek::baffled: dzis o 14 sie dowiemy co i jak.
 
Ironia trzymam kciuki. Ja lekarzowi mówiłam ze w pierwszych tygodniach byłam na imprezie potem miałam remont i dużo dzwigalam i w ogóle się nie oszczedzalam. Lekarz powiedział ze w pierwszych 3-5 tyg ciaza sama się chroni i nie ma obaw :)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry